Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Fara lectii de morala :)
Sincer nu pot sa fac acum - o sa dureze - 3-4 zile din urmatoarele motive: daca vezi, in animatie palaria se duce cumva sub scrisul Stegozaurul. Acolo in partea aia o sa trebuiasca palaria reconstruita, si o sa dureze cam 2-3 ore e lucrul la semnatura asta pe care nu le am acum din pacate.
Daca nu te grabesti, o sa o ai in w-end.
Alternativa e sa-i ceri blondei (presupun ca ea e autoarea semnaturii asteia, ii recunosc creatiile) - fisierul sursa, psd-ul din care provine si ti-o fac (desi si pentru ea ar fi floare la ureche sa o faca, 5 minute maxim avand fisierul sursa).
 

DeletedUser

Guest
Pai ce sa-ti zic.. du-te la biserica, spovedeste-te.. fa o festanie, sa fuga dracii si sa se piarza blestemili.. :p
 

DeletedUser

Guest
stegozaurmexican2.gif
 

DeletedUser

Guest
Avatar joc

As dori si eu un avatar pentru joc cu o poza cu un hoplit si numele meu pe ea. Se poate ? Va rog.
 

DeletedUser

Guest
Salut,

Si eu as dori o semnatura, cu numele meu Aerys iar pe fundal o poza gen dragon rider si inca ceva sa scrie si :Neplecat,Neinfrant,Nesfaramat!
Multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu o semnatura draguta,cu o tema de razboi iar dreapta jos sa fie scris cu rosu Gabi .
 

DeletedUser

Guest
imi poate face si la mine semnatura cu tema ceva legat de grepolis sau desprre orase grecesti antice
cine o face sa imi dea mesaj
 

DeletedUser

Guest
As dori un avatar pentru joc cu numele meu si cu o catapulta pe fundal.
 

DeletedUser5208

Guest
reusita aia cu Eugenides bre , frumoasa foc!:) simpla si de efect !
 
Sus