Zile de vacanta

  • Autor subiect DeletedUser1211
  • Data de început

DeletedUser1211

Guest
Stie cineva daca/cand se adauga zilele de vacanta corespunzatoare anului in curs ?
 

DeletedUser3352

Guest
Stie cineva daca/cand se adauga zilele de vacanta corespunzatoare anului in curs ?
zilele de vacanta nu sunt aferente anului calendaristic.

este vorba de un an de cand joci grepolis.

de exemplu, daca ai inceput sa joci grepolis in luna mai 2010, atunci zilele de vacanta o sa apara in mai 2011
 

DeletedUser598

Guest
zilele de vacanta nu sunt aferente anului calendaristic.

este vorba de un an de cand joci grepolis.

de exemplu, daca ai inceput sa joci grepolis in luna mai 2010, atunci zilele de vacanta o sa apara in mai 2011

Nu e adevarat.
In ziua cand ai activat modul de vacanta pentru prima oara,atunci ti se vor adauga zilele.
Ai activat in mai(anul trecut)...asteapta mai(anul acesta).
 

DeletedUser

Guest
Asta a zis si chevron ..

NU.

chevron a zis că dacă ai început în mai, le reprimești în mai.

Nerzul a zis că dacă ai început în mai(ca să vezi diferența clar cu chevron) și activezi prima dată vacanța în iunie, vei primi zilele în iunie.

Ca să fiu mai concret, sistemul numără ultimele 365(366) zile de la data curentă și vede câte sunt de vacanță.
Edit: Și ca să spulber orice formă de interpretare: dacă ai activat pe 1 iunie pentru 3 zile, pe 4 iunie anul ăsta vei primi doar acele 3 zile(mă rog, pe 2 iunie o zi, pe 3 iunie o zi, etc.) nu pe toate 42 deodată.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
NU.

chevron a zis că dacă ai început în mai, le reprimești în mai.

Nerzul a zis că dacă ai început în mai(ca să vezi diferența clar cu chevron) și activezi prima dată vacanța în iunie, vei primi zilele în iunie.

Ca să fiu mai concret, sistemul numără ultimele 365(366) zile de la data curentă și vede câte sunt de vacanță.
Edit: Și ca să spulber orice formă de interpretare: dacă ai activat pe 1 iunie pentru 3 zile, pe 4 iunie anul ăsta vei primi doar acele 3 zile(mă rog, pe 2 iunie o zi, pe 3 iunie o zi, etc.) nu pe toate 42 deodată.
citeste mai cu atentie ..
de exemplu, daca ai inceput sa joci grepolis in luna mai 2010, atunci zilele de vacanta o sa apara in mai 2011
citat by chevron .. ma rog , nu stau acum sa ma cert pentru 2 cuvinte uitate..
 

DeletedUser

Guest
Stie cineva daca/cand se adauga zilele de vacanta corespunzatoare anului in curs ?

Lasa tinere ca daca vrei vacanta vorbesc eu cu niste 'cunostinte' sa te trimita pe locul meu in Bora Bora. Eu m-am saturat de nudism acolo si caut locuri mai pitoresti.
 

DeletedUser

Guest
Domnu` bula. ... esti belea :)))

Pai tu stii tinere de ce vacante am avut eu parte? "Cunostintele" mele imi luau bilet numai la Bora Bora . 2-3 Saptamani stateam cu stegozauru in sus la soare pe ditamai plaja. Aici in ce locatii va trimit in vacante? Eu sunt satul de Bora Bora ca magaru de bataie. Daca vreti vacante duceti-va in locu meu sa vedeti ce senzatii unice descoperiti.
 
Sus