Zeita Protectoare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci..am descoperit un bug. La zeita protectoare ar trebui sa primesti 5unitati terestre aleatoare:
vraja.png


Si, totusi, orasul pe care am aplicat vraja a primit doar patru:
unitati.png
 

DeletedUser

Guest
Mai incearca o data daca ai favoruri,daca tot 4 sau mai putine iti da,depune un tiket la suport
 

DeletedUser

Guest
nu e bug ci e ferma celui care a primit vraja.omul a avut doar 4 locuri libere in ferma de aia a primit doar 4.daca avea 3 locuri libere primea doar 3 soldati, iar daca nu are locuri libere in ferma iti da mesaj ca jucatorul nu are locuri libere si nu pierzi favorurile.
 

DeletedUser

Guest
nu e bug ci e ferma celui care a primit vraja.omul a avut doar 4 locuri libere in ferma de aia a primit doar 4.daca avea 3 locuri libere primea doar 3 soldati, iar daca nu are locuri libere in ferma iti da mesaj ca jucatorul nu are locuri libere si nu pierzi favorurile.
Avea destul loc in ferma, l'am intrebat inainte sa folosesc vraja ;)
 

DeletedUser

Guest
ai mai incercat odata?eu din pacate nu mai joc decat pe gamma si nu pot sa ii aplic eu o zeita protectoare sa vad.
 

DeletedUser

Guest
Avea destul loc in ferma, l'am intrebat inainte sa folosesc vraja ;)

Mai intreaba-l odata. :D
Acesta nu este nici un bug, asta se intampla cand nu ai suficient spatiu in ferma, ti se ofera doar cantitatea de unitati terestre pe care o poate gazdui orasul respectiv.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus