zeii-problema

DeletedUser

Guest
deci nu mi-dr pare corect ca atunci cand armata ta este distrusa de zeus cand ea nu este acasa adica el da pe oras si armata mea care e la ore distanta e distrusa ....cum e posibil ??? DECI EU PROPUN ADIMILOR SA MODIFICE ACEASTA GRESEALA CA EU ASA O VAD .CAND DA CINEVA CU FURIA LUI ZEUS SA DISTRUGA DOAR DIN ARMATA CARE ESTE IN ORAS NU SI CEA CARE E PLACATA:mad::confused::mad:
 

DeletedUser

Guest
Deci cei de facut ???

Rapoarte

* Toate rapoartele
* Filtrare



TheGambler94 a folosit Furia lui Zeus asupra dvs.

* TheGambler94
*

*
* Ginomun
* A.R.E.S

Furia lui Zeus

Zeus sfâşie cerul cu fulgere, iar soldaţii zboară prin aer ca puful. Unii se prind de copaci, iar alţii sunt înghiţiţi de ceruri.
Unităţi distruse:
6 6
5 5
5 5
2 2
5 5
5 5
6 6
5 5
08.05.2010 15:17
 

DeletedUser

Guest
Furia lui Zeus
Zeus sfâşie cerul cu fulgere, iar soldaţii zboară prin aer ca puful.
Unii se prind de copaci, iar alţii sunt înghiţiţi de ceruri.
Distruge 10-30% din unităţile terestre ale inamicului.
Aceasta putere se aplică doar unei trupe aflate în mișcare (atac)
Aceasta putere divina distruge 10-30% din trupele atacatoare... adica... tu il ataci pe x iar el se apara cu aceasta putere divina.
Nu iti distruge toata armata dupa cum vezi.
 

DeletedUser

Guest
tot asa

poi da sunt de acord sa ia din armata ,dar cand de ce sa ia si unitatile mitice la fel ca toate unitatile ??? alea nu cumva au viata mai mare ??? asa nu mai bagam unitati mitice si gata poi asa ne omoram ca prostii facem unitati mitice si il atacam pe unu si da cu FURIA si gata .... poi nu mi-se pare corect hai macar una-doua , dar nu 5 minotauri si 2 manicore :mad:
 
Sus