Young Tigers

  • Autor subiect DeletedUser16072
  • Data de început

DeletedUser16072

Guest
Salut!Am sa creez o alianta in m44 numita Young Tigers.Am deja 20 de persoane cu experienta care vor juca alaturi de mine,daca mai vrea cineva sa mi se alature ,il rog sa astepte sa pun o invitatie aici imediat ce creez alianta.Multumesc!​
 

andreyy92

Membru activ
inseamna ca avem razboi pe 44
smiley_emoticons_nicken.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser

Guest
Haoleo ca asta e antonio ala sefu la tigri daia buni cu hexperienta , acuma sunt si tineri nu ca data trecuta , asta e semn ca rezista mai mult
 

DeletedUser15344

Guest
macar omul incearca :) dar e greu daca nu ai tu o arecarere strategie si minim 5-10 oameni sa te urmeze indiferent de situatie e greu ... nu ii inteleg dc intra din prima zi la intersectia de marii daca tu nu ai cine stie ce grup experienta poti sa iti faci 10 academi degeaba vine o alianta cu nume de care alti au auzit si iti furaa activi si nu ai facut iar nimic . citeam mai sus parca ca el are 20 oameni care il urmeaza pai cu 20 oameni faci minuni dar vad ca atat ei cat si demosul cat si savoia imprastiati pe toate marile pai cum sa rezisti .... e greu maine se ia protectia si sa vezi asedii asediile destabilizeaza .
vreti sa va invat strategie organizare imi scrieti privat :))))
 

DeletedUser16139

Guest
Of...Și eu eram la fel.Faceam la alianțe și după ce trecea protecția rămâneam singur.Eu va recomand Dinastia de Savoia.
Succes
 

andreyy92

Membru activ
Deja imi place de voi:))
Doua nave v-ati luat si ambii jucatori au dat inceput nou:))
Nu am ce zice, extraordinar
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser8466

Guest
Clar ca Wild Fangs au cele mai mari sanse,si stim si de ce.Insa noi,ceilalti ce trebuie sa facem sa ne asezam si sa ii invitam "Hai baga nava!"? Nu ,cat timp se poate CUMVA sa ma apar clar ca o voi face:) Cat despre Young Tigers...hmm...nustiu daca ii prinde Craciunul :(.
 

DeletedUser9357

Guest
mai este mult pana sa castige wild-ul...eu cred ca,cu 35 de membri,datele problemei la minuni se schimba radical!
cu siguranta este o noua provocare!
eu ma gandeam la nwo ca vor castiga lumea asta...pietenii stiu de ce :))
 
Sus