World Terror

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

DeletedUser15009

Guest
Incepator la ce ma :)))? La cum sa numai fii spion ??? Petarda ce esti :))


Incepator zic eu pe serverele romanesti fiindca nu am inceput de cand sa deschis Alpha,,,,
Referitor la spionat, sifonat cum vrei tu sa o numesti, pastreaza-ti acasa spionii. Te injuram eu dar am un regulament de respectat.
De bun ce ai fost ai luat ban pe al-capone si acum iti deschizi contul asta sa ne ti predici, dute nenica unde vezi cu ochii si nu ne mai tine predici ca nu suntem in alianta ta.
nu ma cunosti, nu te cunosc asa ca "Ciocu mic si joc de glezne!! ;)"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Incepator zic eu pe serverele romanesti fiindca nu am inceput de cand sa deschis Alpha,,,,
Referitor la spionat, sifonat cum vrei tu sa o numesti, pastreaza-ti acasa spionii. Te injuram eu dar am un regulament de respectat.
De bun ce ai fost ai luat ban pe al-capone si acum iti deschizi contul asta sa ne ti predici, dute nenica unde vezi cu ochii si nu ne mai tine predici ca nu suntem in alianta ta.
nu ma cunosti, nu te cunosc asa ca "Ciocu mic si joc de glezne!! ;)"

Lepra mica , dar de unde stii tu ca am luat ban :))))))))))) ??????

Nu te cunosc ?? Pai daca nu te cunosteam nu interveneam pasarica :))) , dar cum te cunosc .. mi-am permis sa intervin!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
Lepra mica , dar de unde stii tu ca am luat ban :))))))))))) ??????

Nu te cunosc ?? Pai daca nu te cunosteam nu interveneam pasarica :))) , dar cum te cunosc .. mi-am permis sa intervin!

Cu ce drept ma faci tu pe mine lepra ? ne tragem de sirete ???? spune ca nu inteleg!!
Nu, nu ma cunosti si nici nu ma vei cunoaste, aveai alt cont pe forum cu postari mai multe, amu' vad ca ai altu, asta rezulta ca ai luat ban pe cel vechi din buna purtare ce ai avut.

DIN MOMENTUL DE FATA POTI SA DAI CITARE LA MESAJUL MEU CA NU ITI VOI MAI RASPUNDE, TE ASIGUR! Intotdeauna am urat pe cei care nu stiu sa se poarte frumos cu mine necunoscundu-ma.
 

DeletedUser

Guest
ne tragem de sirete ????
ce-s alea sirete? daca sunt vulpi sirete, pai nu vreau nici una...dar cum pana mea sa tragi siretele din vulpi? am sa meditez la chestia asta vreo 9 luni...lol


Nu, nu ma cunosti si nici nu ma vei cunoaste
e relativa treaba...poate va veti cunoaste si nu veti sti ca v-ati cunoscut....lol

Intotdeauna am urat pe cei care nu stiu sa se poarte frumos cu mine necunoscundu-ma.
deci urasti pe toti cei care nu te cunosc, caci insasi necunoasterea lor e un comportament urat fata de tine...lool
mah, am o tarla de vreo 3 ha de prasit...precizez, e necesara doar diploma de licenta, in rest nu conteste nimic...hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Cu ce drept ma faci tu pe mine lepra ? ne tragem de sirete ???? spune ca nu inteleg!!
Nu, nu ma cunosti si nici nu ma vei cunoaste, aveai alt cont pe forum cu postari mai multe, amu' vad ca ai altu, asta rezulta ca ai luat ban pe cel vechi din buna purtare ce ai avut.

DIN MOMENTUL DE FATA POTI SA DAI CITARE LA MESAJUL MEU CA NU ITI VOI MAI RASPUNDE, TE ASIGUR! Intotdeauna am urat pe cei care nu stiu sa se poarte frumos cu mine necunoscundu-ma.

Mai noob , termina cu chestii d-astea :)) ca nu merge , cel putin cu mine.

Stiu foarte bine cine esti ( chiar daca ti-ai facut cont nou ) asa ca las-o balta si numai ma lua pe mine cu chestii d-astea de 2 lei :))

- - - Actualizat - - -

Baietelul si Capone: atentie la limbaj

Gata sefaaa :D
 

DeletedUser15009

Guest
ce-s alea sirete? daca sunt vulpi sirete, pai nu vreau nici una...dar cum pana mea sa tragi siretele din vulpi? am sa meditez la chestia asta vreo 9 luni...lol



e relativa treaba...poate va veti cunoaste si nu veti sti ca v-ati cunoscut....lol


deci urasti pe toti cei care nu te cunosc, caci insasi necunoasterea lor e un comportament urat fata de tine...lool
mah, am o tarla de vreo 3 ha de prasit...precizez, e necesara doar diploma de licenta, in rest nu conteste nimic...hahahaha

Ai inteles gresit, nu urasc pe nimeni. urasc doar cei care imi vorbesc urat, gen "Capone" .
 

DeletedUser15009

Guest
Mutati-va domne la "Spam" ....
si consolidati-l pe capone ca sa nu mai planga :( fiindca vrea deblocat :)) blocat din data de 21.07.

O2VBVXy.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hahaha .. ce noob esti :))))))))))))) Pai crezi ca eu astept sa-mi dea o trompeta ca tine blockk maaA :))))) ?

Ca fapt divers noob:

D0wEkOCB0R-wF1kk_utN.jpg

Asa ca incearca sa numai fii atat de noob .. ca devii penibil , defapt deja esti... :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
EU stiam ca sahist,da ma rog:)

Probabil.. de ce nu ? Nu te contrazic.. eu stiam ca e myamoto :D

- - - Actualizat - - -

Hahaha .. ce noob esti :))))))))))))) Pai crezi ca eu astept sa-mi dea o trompeta ca tine blockk maaA :))))) ?

Ca fapt divers noob:

Vezi atașament 2411

Asa ca incearca sa numai fii atat de noob .. ca devii penibil , defapt deja esti... :p

Frumos. Cei 7 ani de acasa. Pe deadupea ca faci acuzatii nefondate mai ai si tupeul sa vorbesti indecent... si nici macar nu esti un admin sau probabil ca esti un pui in devenire. Vai vai ce sa.ti povestesc.
 

DeletedUser14222

Guest
Bai faceti-va ma subiectul vostru :))
Nu ne intereseaza pe noi spionii vostrii si/sau problemele voastre... e topic pentru alianta lui zeroxyz nu pe ce lumi ati inceput voi
 

DeletedUser

Guest
Bai faceti-va ma subiectul vostru :))
Nu ne intereseaza pe noi spionii vostrii si/sau problemele voastre... e topic pentru alianta lui zeroxyz nu pe ce lumi ati inceput voi

Si te pune cineva sa citesti/intri aici ????????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Cam cat credeti ca mai suporta forumul discutii de genul asta?
Mai cititi (recititi) regulamentul!
 
Sus