World Terror

  • Autor subiect DeletedUser14992
  • Data de început

DeletedUser14992

Guest
Va asteptam in marea 45 ptr cine vrea sa intre in World Terror:))
 

DeletedUser14222

Guest
Succes, daca pe Psi nu a fost sa fie, aici daca va tineti de joc aveti o sansa buna...atacati spre N-E ca acolo sunt ceva jucatori buni....
 

DeletedUser14992

Guest
Pe psi nu am avut nicio intentie sa fac cv maret,erau deja facute cartile de mult acolo si totusi eu zic ca am realizat cv doar cu o mana de oameni:)
 

DeletedUser14222

Guest
Da, dar pe psi cam tarziu...deja dormeam toti...bataia mare a fost mai inainte cand existau bolse....nopti nedormite si etc
Ai luat pe cocoon, daca iei si pe tontea deja va creste valoarea :))) sunt baieti buni care se trezesc daca ii suni noaptea sa dai nave si colaboreaza :)
nu prea am vz pe corinth aliante cu jucatori asa buni...poate la tavi sa fie cativa dar se emotioneaza repede ....
O sa joc si eu pe corinth ceva vreme...si vb serios, chiar as vrea sa faceti ceva frumos :) mai ales daca va fi contra tavi..
 

DeletedUser15009

Guest
Da, dar pe psi cam tarziu...deja dormeam toti...bataia mare a fost mai inainte cand existau bolse....nopti nedormite si etc
Ai luat pe cocoon, daca iei si pe tontea deja va creste valoarea :))) sunt baieti buni care se trezesc daca ii suni noaptea sa dai nave si colaboreaza :)
nu prea am vz pe corinth aliante cu jucatori asa buni...poate la tavi sa fie cativa dar se emotioneaza repede ....
O sa joc si eu pe corinth ceva vreme...si vb serios, chiar as vrea sa faceti ceva frumos :) mai ales daca va fi contra tavi..

Dar de ce il bagi pe el in discutie ? El nu are alianta pe lumea asta.. daca vrei ceva fain dute pe byzantium si lupta-te cu el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da, dar pe psi cam tarziu...deja dormeam toti...bataia mare a fost mai inainte cand existau bolse....nopti nedormite si etc
Ai luat pe cocoon, daca iei si pe tontea deja va creste valoarea :))) sunt baieti buni care se trezesc daca ii suni noaptea sa dai nave si colaboreaza :)
nu prea am vz pe corinth aliante cu jucatori asa buni...poate la tavi sa fie cativa dar se emotioneaza repede ....
O sa joc si eu pe corinth ceva vreme...si vb serios, chiar as vrea sa faceti ceva frumos :) mai ales daca va fi contra tavi..

Din cate stiu Phoenix este condusa de mine :p
 

DeletedUser14222

Guest
Tu nu esti la fel de ''abil'' (baietelul) in jocul asta...te-am vz pe psi...ai plecat din friends sa dispari de tot...
dar nu conteaza...lumea nu e placuta prin setari....o sa fie de cursa lunga

- - - Actualizat - - -

Dar de ce il bagi pe el in discutie ? El nu are alianta pe lumea asta.. daca vrei ceva fain dute pe byzantium si lupta-te cu el.

ai si tu dreptate...e mai bun pe revolta :) ...avea gomez addams numele parca prin alte lumi...
doar ca na...mi-a sarit in ochi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Mama dacă te prind pe Corinth ce dau cu tine de pământ sa vezi cat de abil sunt. Au ajuns toate petardele sa comenteze. Este o vorba care zice asa "faptele vorbesc". Ia arata.mi tu pe joc ca eu nu sunt abil ce zici?
 

DeletedUser13911

Guest
Mama dacă te prind pe Corinth ce dau cu tine de pământ sa vezi cat de abil sunt. Au ajuns toate petardele sa comenteze. Este o vorba care zice asa "faptele vorbesc". Ia arata.mi tu pe joc ca eu nu sunt abil ce zici?
Frumusete,tu ai jucat cu Gomez Adams ca si nick?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
ma gandeam eu.......am vazut ceva mai sus si nu inteleg cine....:D
 

DeletedUser10318

Guest
Da, dar pe psi cam tarziu...deja dormeam toti...bataia mare a fost mai inainte cand existau bolse....nopti nedormite si etc
Ai luat pe cocoon, daca iei si pe tontea deja va creste valoarea :))) sunt baieti buni care se trezesc daca ii suni noaptea sa dai nave si colaboreaza :)
nu prea am vz pe corinth aliante cu jucatori asa buni...poate la tavi sa fie cativa dar se emotioneaza repede ....
O sa joc si eu pe corinth ceva vreme...si vb serios, chiar as vrea sa faceti ceva frumos :) mai ales daca va fi contra tavi..

X( saracu casynio ce il mai trezeam :)))
 

DeletedUser14222

Guest
Mama dacă te prind pe Corinth ce dau cu tine de pământ sa vezi cat de abil sunt. Au ajuns toate petardele sa comenteze. Este o vorba care zice asa "faptele vorbesc". Ia arata.mi tu pe joc ca eu nu sunt abil ce zici?
Ia-ti pastilele si scrie pe google apoi centru de reeducare....restul e cancan.
p.s. mai iesi pe afara

- - - Actualizat - - -

X( saracu casynio ce il mai trezeam :)))

cum te trezea sev pe tine pana sa vi la noi :)) Doamne ce ne chinuiam sa iti luam oras si cand colo tu erai noob :))
 
Sus