Votul meu pentru personalitatea lunii iunie merge la:

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Votul meu pentru luna iunie merge la:


  • Total votanți
    26
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
PERSONALITATEA LUNII PE LUMEA EROILOR - ACHILLES
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~​


Dragi jucători, lunar, aveți posibilitatea să alegeți persoana pe care o considerați ca fiind potrivită să primească titlul de
Personalitatea lunii


***
(Termen 03-07 iulie 2012)



Propunerile voastre pentru luna iunie pe lumea Achilles sunt:

1.valjan - 3 voturi valabile
2.shadowbob - 1 vot valabil
3.daddydoru ab -13 voturi valabile
4.Mr Jack - 3 voturi valabile
5.elid - 2 voturi valabile



Sunteți invitați să votați!


***

Regulamentul concursului​

- Voturile vor fi făcute doar de jucatorii activi ai lumii (dețin minim 3 polisuri)
- Este interzis ca un jucător să se voteze singur
- Se declară câștigător (câștigători în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj


Premiu :
- Titlu special pe forum și 100 puncte de reputație;




Cistigator al titlului de "Personalitatea lunii iunie" este daddydoru ab
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Un moment emotionant pentru mine...se pare ca in sfarsit munca mea a fost apreciata prin acordarea acestei medalii :D.
Multumesc familiei mele (Just Do It) pentru sustinere, acesti "purici"(citat din ceea ce a scris unul dintre contracandidatii mei) fiind intr-adevar ca o familie si niste prieteni adevarati.
Ca sa nu fiu egoist, o sa iau si la contracandidati cate ceva...elid = o inghetata la terasa :D, valjan = o beroasa la terasa, Mr Jack = o beroasa, dar nefiltrata :D si cam atat...
Mai era cineva? Aaaa, da ...la shadowbob ii dau... ața de la papiota cu care se leaga medalia, ca sa aiba si el ceva din personalitatea mea :D, intrucat am observat ca tine foarte mult la acest titlu, asta ca sa vezi ca nu sunt un om ranchiunos si am castigat pe bune medalia.

Fara resentimente dragii mei inamici

Nu e greu sa iei aceasta medalie, trebuie numai sa fii in Just Do It, sa ai sustinere, colegi de gasca si cam atat...pentru restul exista MasterCard :D
P.S. Rog modul sa nu ma mai sanctioneze atat ca sunt sensibil :(...sar'mana
 

DeletedUser7851

Guest
Cam mica prezenta la vot totusi.
Mai organizam si in luna iulie?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus