Votul : Grepolis prin Romania

Grepolis prin Romania


  • Total votanți
    107

DeletedUser6856

Guest
eu am votat Sbiul si Maramuresul-ar fi mai multe in aceasta tara de vazut fiind asa de frumoasa-apropos cine apostat aceste fotografii---una dintre ele este cu un sat cu foarte multi roomi si se numeste Buzescu judetul Teleorman
 

DeletedUser

Guest
1 Decembrie

Singura fotografie care respecta cerinta concursului GREPOLIS, si anume afisaza cele trei culori nationale in mod explicit si mai ales patriotic
 

DeletedUser

Guest
Singura fotografie care respecta cerinta concursului GREPOLIS, si anume afisaza cele trei culori nationale in mod explicit si mai ales patriotic

De fapt si "Implinire" le respecta. Cele 3 culori sunt impreuna, chiar daca nu sunt afisate atat de patriotic pe cat vrei.

Dar intr-adevar, doar 2 poze respecta tema (in opinia mea). Nu vreau sa deranjez pe nimeni, e doar o parere. Punctul 2 al regulamentului v-a permis, asa ca e ok. Dar parca totusi....te chinui sa gasesti cele 3 culori. Eu recunosc ca nu am reusit la o poza sa le vad. Dar conteaza ca le-au vazut cei care au decis ca e ok si cei care au votat : )

Mult succes participantilor (cam putini totusi, ma asteptam sa fie mai multi), desi primele 2 locuri sunt aproape adjudecate.
 

DeletedUser6518

Guest
implinire
e prea frumos ca sa nu crezi in magie, intr-un loc in care ai impresia ca nimic rau nu se poate intampla, intr-un loc in care raul nu poate ajunge.
 

DeletedUser

Guest
Am votat 1 Decembrie si Maramures. Reflecta exact ce are Romania mai de pret.
 

DeletedUser

Guest
;)imi pare rau ca nu am putut vota,dar mai exista ocazii similare
 

DeletedUser

Guest
ghyta69

sincer mie toate mi se par super si nu pot sa votez doar una sau doua le votez pe toate
 

DeletedUser

Guest
Implinire!Tata e fotograf profesionist si a zis ca implinire este o poza foarte frumoasa!;)
 
Sus