Vot - luna martie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

In luna martie personalitatea aleasa de mine este:


  • Total votanți
    57
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pentru a clarifica lucrurile: cei 7 jucatorii propusi indeplinesc conditiile impuse de regulament.
La inchiderea poll-ului se verifica corectitudinea celor ce au votat (conform regulamentului). In functie de numarul de voturi valide obtinute de fiecare competitor se decide clasamentul si cistigatorul

david658, am scris cu litere mai mari, poate acum intelegi ce a scris moderatorul. Daca acesta a spus ca cei propusi indeplinesc conditiile, cine esti tu sa strigi in cele 4 vanturi ca sunt descalificati?
Si, ca si completare, in cazul in care nu era destul de evidenta concluzia, concursul se numeste PERSONALITATEA LUMII ACHILLES, in nici un caz PERSONALITATEA FORUMULUI EXTERN GREPOLIS.

Oare am fost destul de explicita? Si nu mai toca nervii utilizatorilor ai acestui forum, cauta-ti alte victime ca pe noi ne-ai terminat de cap...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
pe david tot nu l-a trimis nimeni la culcare? ca poate o fi obosit si noi il retinem
 

DeletedUser

Guest
A ratat impartitul pijamalelor el, era ocupat sa faca scandal pe forum =))
 

DeletedUser7210

Guest
primesti ceva daca faci scandal pe forum? daca e asa ma apuc sa fac scandal:)))))
 

DeletedUser

Guest
In cadrul JDI-ului sunt cativa cativa jucatori care au renuntat demult la grepolis.Poate a existat o tentativa de a continua grepolisul pe lumea kappa,nici nu stiu daca ne-a prins 2luni pe acel server... La conturile detinute de noi,pe forumul extern nu exista medalia care iti da dreptul sa partcipi pe lumea eroilor,nu putem intra cu respectivele conturi pe eroi. Jucam si noi cum putem 2 sau 3 pe cont(dar sa fim aceeiasi formula sa nu jucam separat). Cat despre medalii sau alte nebunii de genul asta sunt importante pentru noi,ne place competivitatea si unde exista competitie hop si noi :)))) nu facem nimic altceva decat sa ne distram pe conferinta. Sunt sigur ca T.O.Z. daca iese castigator si exista posibilitatea transferarii acestei medalii o va ceda celui mai nemultumit jucator ca a pierdut poll-ul . Ei au contact direct cu UNICEF si vor sa aduca putina bucurie in randul oamenilor necajiti. Ca se i-a sau nu in considerare voturile noastre e mai putin important,se vad prin postari cine este cel mai sustinut jucator si cei mai activi oameni aici pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6067

Guest
domnu.zamfira scuze ca iti zic dar ce spui tu nu cred:D
 

DeletedUser

Guest
PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite într-un anumit domeniu de activitate


e ilar sa alegeti personalitati cind nici nu s-a legat lumea bine la sireturi pe lumea asta , plus ca nu am vazut la nimeni sa enumere si ceva aptitudini deosebite


nu votez tura asta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus