Vot - luna martie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

In luna martie personalitatea aleasa de mine este:


  • Total votanți
    57
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6067

Guest
odmm,
jucatorul t.o.z.
nu exista pe forum deci are voturile anulate nu:D?
pai nu poate fi pers luni fara a avea cont pe forum:D
si daca au incep votarile nu mai merge sa isi faca,:D
 

DeletedUser

Guest
odmm,
jucatorul t.o.z.
nu exista pe forum deci are voturile anulate nu:D?
pai nu poate fi pers luni fara a avea cont pe forum:D
si daca au incep votarile nu mai merge sa isi faca,:D
Tot nu ai ajuns la 4 voturi,orase?...se pare ca si cifra 4 este prea mare pt tine:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
odmm,
jucatorul t.o.z.
nu exista pe forum deci are voturile anulate nu:D?
pai nu poate fi pers luni fara a avea cont pe forum:D
si daca au incep votarile nu mai merge sa isi faca,:D

am impresia ca tu interpretezi regulamentele dupa cum bate vantul si dupa urechea cea mai afona pe care o detii...
inainte sa-ti postezi ineptiile, citeste de 3 ori, ca sa intelegi o data si bine
singura conditie pentru propunerile de vot este cea de mai jos:

- Cei propusi trebuie sa fie membrii lumii si sa detina minim 2 polisuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pentru a clarifica lucrurile: cei 7 jucatorii propusi indeplinesc conditiile impuse de regulament.
La inchiderea poll-ului se verifica corectitudinea celor ce au votat (conform regulamentului). In functie de numarul de voturi valide obtinute de fiecare competitor se decide clasamentul si cistigatorul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
eu sunt curioasa, in caz ca va iesi castigator T.O.Z., cine o sa iasa la rampa sa culeaga laurii si sa tina speech-ul de multumire :D
ma gandesc ca poate dau cu banul care din ei sa fie purtator de cuvant, la ce densitate de jucatori pe metru patrat e pe contul ala :D
 

DeletedUser

Guest
eu sunt curioasa, in caz ca va iesi castigator T.O.Z., cine o sa iasa la rampa sa culeaga laurii si sa tina speech-ul de multumire :D
ma gandesc ca poate dau cu banul care din ei sa fie purtator de cuvant, la ce densitate de jucatori pe metru patrat e pe contul ala :D

Cum aveti voi informati despre mine:D
 

DeletedUser6067

Guest
na-ti inteles,
t.o.z nu are cont pe forumul grepolis cu numele t.o.z nu poate fi castigator nu?
 

DeletedUser5815

Guest
ba da, poate ... e total irelevant daca un jucator are sau nu cont pe forum
de votat, se voteaza activitatea de pe lumile de joc, nu postarile de pe extern...

btw, daca tu crezi ca avalansa ta de postari din care reiese o singura idee - si aia fixa - te vor ajuta in vreun fel sau altul sa impusti un titlu de genul acesta, e cazul sa-ti revizuiesti strategia, pentru ca e complet eronata :p
 

DeletedUser6067

Guest
ba da, poate ... e total irelevant daca un jucator are sau nu cont pe forum
de votat, se voteaza activitatea de pe lumile de joc, nu postarile de pe extern...

btw, daca tu crezi ca avalansa ta de postari din care reiese o singura idee - si aia fixa - te vor ajuta in vreun fel sau altul sa impusti un titlu de genul acesta, e cazul sa-ti revizuiesti strategia, pentru ca e complet eronata :p

PFFF NAI INTELES,
unde ii da reputatia si aia de pers luni achiles daca nare cont pe forum aia zic deci e descalificat................:p
EPIC FAIL!!!:p
 

DeletedUser5815

Guest
ma, tu chiar esti intr-o dunga, sau te prefaci?
primirea"premiului" e optionala... cine il vrea, isi face cont pe forum si intra in posesia lui ... cine nu, treaba lui

dar, repet: votul in sine nu e conditionat de activitatea pe acest forum

te-as trimite sa te cauti, dar nu cred ca ai leac... parerea mea
 

DeletedUser6067

Guest
ma, tu chiar esti intr-o dunga, sau te prefaci?
primirea"premiului" e optionala... cine il vrea, isi face cont pe forum si intra in posesia lui ... cine nu, treaba lui

dar, repet: votul in sine nu e conditionat de activitatea pe acest forum

te-as trimite sa te cauti, dar nu cred ca ai leac... parerea mea
aha si daca nu-s face:D
cn ia premiu locu 2?
 

DeletedUser5815

Guest
nu-l ia nimeni ... ramane neincasat si cu asta basta!
 

DeletedUser

Guest
FRATE DA OFTICAT mai este david.. eu nu plang am primit 4 voturi sunt fericit ... tinand cont ca eu am deschis balul sa fie propus votat toz.. initial vroiam sa propun pe altcineva da na .. mai bine asa:)
 

DeletedUser6312

Guest
Eu abia astept sa vad cati, dintre cei ce au votat, au conturi pe achilles :D
 

DeletedUser

Guest
Cum poti fi propus daca nu ai nici o treaba cu jocul ? doar cu forumul :))
Vot ptr prietenul T.O.Z.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus