Viteza

  • Autor subiect DeletedUser1328
  • Data de început

DeletedUser1328

Guest
Domnilor,pai nu se poate sa ataci un jucator la 10 centimetri si sa iti ia o ora, pe insula ta,dao incolo de treaba.schimbati si voi timpii

pardon la 4 cm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La mine pe monitor sunt 20 centimetri :D

Daca pun soldatii intr-o barca, ajung mai repede de 1 ora; pacat ca nu aveau avioane, in Grecia antica :(

ps.
Inca de la inscriere se cunosc vitezele serverelor, poate vor aparea si servere speeed :p
 

DeletedUser

Guest
ps.
Inca de la inscriere se cunosc vitezele serverelor, poate vor aparea si servere speeed :p

Nu sunt planificate deocamdata runde speed pentru acest joc, dar s-ar putea sa apara si pe .ro servere-le cu viteza 3 .:eek:

On : Noi vorbeam de viteza fiecarei trupe .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47

Guest
Domnilor,pai nu se poate sa ataci un jucator la 10 centimetri si sa iti ia o ora, pe insula ta,dao incolo de treaba.schimbati si voi timpii

Aceea este harta, dacă pui rigla pe harta lumii vei vedea ca sunt vreo 10-20 de cm din România până în Rusia, asta înseamnă că dacă te duci în Rusia faci 2 secunde?:rolleyes:
 

DeletedUser1328

Guest
se

da ma am atacat cu hopliti,pai totusi mi se pare lent,acuma depinde si de ce insula ai eu am una cat de cat de doamne ajuta da daca dau de la mine pana in coada adica din capat in capat imi trebuie 2 ore numa de mers plus 2 sa vina inapoi,,,,,,,iar aia ca nu poti trimite navele de colonizare la mai mult de 48 de ore mi se pare o aberatie,numa in triburile mai erau pus ca poti ataca la un numar de ore,,,,
 

DeletedUser

Guest
da ma am atacat cu hopliti,pai totusi mi se pare lent,acuma depinde si de ce insula ai eu am una cat de cat de doamne ajuta da daca dau de la mine pana in coada adica din capat in capat imi trebuie 2 ore numa de mers plus 2 sa vina inapoi,,,,,,,iar aia ca nu poti trimite navele de colonizare la mai mult de 48 de ore mi se pare o aberatie,numa in triburile mai erau pus ca poti ataca la un numar de ore,,,,

Ma uit la tine si ma minunez din pacate eu nu sunt asa norocos ca tine sa am
o insula de doamne ajuta uneori trebuie sa traversez pe mare spre alte insule
dar crede-ma ca tot nu fac 2 ore.
Daca te-ai gandi un pic ai intra tu singur pe cazarma ai vedea viteza cu care merg soldatii daca ai trimite catapulte la pradat ca vorba aia cara 400 una ai face o saptamana pina la un sat pe insula deci deshide tu ochii bine
pe ce armata trimiti la sate si termina cu prostiile astea serios acum tu chiar nu ti-ai dat seama pina acum de ce nu s-a plans nimeni de lucrul asta?
Fati templu roaga-te la zeu sa iti aduca resursele direct de la sat au puteri mari zeii si nu trebuie sa mai trimiti tu armata
:cool::eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e o prostie ce zice ala.....pt ce sa modofocam timpii???..... daca ii modificam la mers.... trebuie sa-i modificam si la cazarma .... sa para ca in realitate....... pai gandeste-te de timpii cazarmei nu esti frustrat??????? ca ar trebui sa dureze luni ca sa se faca o unitate...........uneori se antreneaza chiar ani in realitate....... de poate ca alea 10-20 de min fac cat 1-2 luni inrealitate sau 1-2 zile:p
 

DeletedUser1602

Guest
La mine pe monitor sunt 20 centimetri :D

Daca pun soldatii intr-o barca, ajung mai repede de 1 ora; pacat ca nu aveau avioane, in Grecia antica :(

ps.
Inca de la inscriere se cunosc vitezele serverelor, poate vor aparea si servere speeed :p


speed gratis sper
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am nici o problema cu viteza.................. pun sa atace sau sa faca ceva si intre timp: intru pe forum, joc conqiztador, sau ma joc pe miniclip sau y8 :p

Deci timpii nu sunt o problema.... trebuie sa stii doar cum sa-ti organizezi timpul :D
 
Sus