Viteza mai mare pe Hyperborea

DeletedUser

Guest
Propun o viteza mai mare pe Hyperborea. Cei de acolo ar dori satisfactia unei vioiciuni la construire, sa ne simtim "gospodari" si "agonisitori".
Multumesc frumos pentru orice sustinere in ideea si doleanta mea.
 

DeletedUser

Guest
offtopic: propunerea ta s-ar putea sa aiba succes...cum se modifica regulamentul in timpul jocului,de ce nu s-ar modifica si viteza unei lumi ?>)
on: fi serios...
 

DeletedUser

Guest
Va rog frumos, in masura in care ideea mea nu vi se pare absurda si ati vrea si voi o viteza mai mare, dat fiind caracterul pasnic al acestei lumi, prezentati ideea si in cadrul aliantelor in care va aflati. Daca este necesar si dnii admins nu pot prezenta ei insisi asa cereri, haideti sa scriem noi la Inno. Macar incercam, zau. In fond nu omoram pe cineva si nici nu jignim.
 

DeletedUser9489

Guest
Eu am academie 22-23, am jucat de la inceputuri si nu ar conveni, ca eu, care am bagat sa zicem 25 de gold ca academia 22 sa dureze 5h 30 in loc de 11, tu sa o faci in 5h 30 fara sa folosesti gold, doar pentru ca te-ai logat mai tarziu
 

DeletedUser9247

Guest
Fernando, nu prea esti informat. Thea a jucat de la inceputun lumii.
 

DeletedUser

Guest
Argumente contra vor exista intotdeauna si cam la orice. Chestiunea este daca cele pro sunt mai decisive decat cele contra.

Si da, am jucat de la inceput pe aceasta lume si desi asa e cum zici tu, consider ca voi avea mai mult de castigat decat de pierdut.
 

DeletedUser

Guest
Propun o viteza mai mare pe Hyperborea. Cei de acolo ar dori satisfactia unei vioiciuni la construire, sa ne simtim "gospodari" si "agonisitori".
Multumesc frumos pentru orice sustinere in ideea si doleanta mea.
Este o lume pentru incepatori ce o vor domina jucatorii premiuum..cei ce "marca " multi bani se vor dezvolta mult mai rapid ca restul..asta e si interesul :)
Nu cred ca se va face ceva in sensul cerut de tine desi mi-as dori sa vi se intample!
spor la joc!
 

DeletedUser9489

Guest
Referirea nu se facea la Thea, ci la cei mai noi. Imagineaza-ti ca vor avansa mai repede si nu ar fi cinstit sa se schimbe regulile in timpul jocului.

- - - Updated - - -

Toate lumile Hyperborea au viteza 1
 
Sus