VIKINGII-Marea 44 Membri noi

  • Autor subiect DeletedUser11293
  • Data de început

DeletedUser11293

Guest
Salutare ma numesc Silviu iar in joc ma puteti gasi cu numele Diavolas , reprezint alianta VIKINGII , suntem jucatori 'Old School' si onoarea ne caracterizeaza. Prieteniile sunt puse la rang de mare valoare, iar furia noastra ne face sa fim temuti de catre dusmanii nostri. Vom purta toate luptele necesare si vom urma toti pasii necesari spre asigurarea victoriei.Daca doresti sa faci parte din Familia noastra te asteptam cu mare drag.Fie ca cel mai bun sa cucereasca campurile de lupta!
Cei mai multi dintre noi suntem pe Marea 44 si ne aflam in continua dezvoltare.Alianta a fost creata pe data de 07-03-2016 daca te consideri un jucator activ , comunicativ te asteptam cu mare drag.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Auzi bre, da' invitatie nu vad, pozitia geografica nu-i ... Vrea jucatorul X dar nu stie cum sa se alature ... Good Job
 

DeletedUser11293

Guest
Daca jucatorul X vrea sa se alature , ma contacteaza.Nici macar nu ai cautat alianta.Daca ai fi facuto si ai fi citit descrierea din profilul aliantei ti-ai fi dat seama usor cu cine trebuie sa iei legatura pentru invitatii :))
 

DeletedUser15210

Guest
Stai bre ca eu pun o intrebare clara, iar tu nu o intelegi.
Daca jucatorul X de pe acest forum extern vrea sa vina pe aceasta lume in alianta ta, iti trimite tie mesaj, ok, dar tu zici ca nici nu am cautat alianta. Constientizezi ce ai zis? Adica ala deja a intrat, poate sa fue la mama deaqu in m35, dar tu zici sa se ia legatura in joc ... :(
 

DeletedUser11293

Guest
Pai am precizat ca cei mai multi dintre noi suntem pe marea 44.Nu cred ca un jucator de pe marea 25 ar cauta sa intre intr-o alianta care e la 100000000 km distanta de el :))))) normal ca cei de pe marile apropiate ne vor contacta :D
 

DeletedUser15210

Guest
Pai am precizat ca cei mai multi dintre noi suntem pe marea 44.Nu cred ca un jucator de pe marea 25 ar cauta sa intre intr-o alianta care e la 100000000 km distanta de el :))))) normal ca cei de pe marile apropiate ne vor contacta :D

Deci, eu, ca jucator pe lumea Delphi, poate vreau sa vin la tine in alianta. Ai inteles pana aici?
Eu ca sa vin la tine, ori imi dai invitatie (ceea ce lipseste) ori dau amplasarea geografica la plesneala, poate poate pic in m44. Acum intelegi?
 

DeletedUser15210

Guest
Urs, la el merg invitatiile, fa-mi rost din nou, langa ala te rog. Merci :*
 
oricum sunteti prosti ca incercati sa jucati in zona 44-45/54 ca e cam bataie aici si nu prindeti bine :)
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
In marile astea se formeaza primele rivalitati ... Deci ei vor fi carnea de tun ...
 

DeletedUser11293

Guest
alexbosu eu nu am jignit pe nimeni :) si nici nu o sa o fac din pricina unui joc.Va respect pe toti si am aceleasi asteptari din partea voastra
Momentan am ajuns cu alianta pe locul 30 in doua zile :) .Observ ca jucatorii de langa noi sunt intradevar in aliante mai mari , dar sunt oameni de treaba sau cel putin asa mi se pare din cate am vorbit cu ei.Cel putin cei din DIE HARD pana acum au respectul meu din cate am vazut sunt jucatori care stiu sa joace si sa ii lase si pe altii sa se dezvolte in pace pe langa ei.
Eu nu vreau sa intru in conflicte cu nimeni ci din contra vreau sa cunosc oameni noi cu care sa formez niste legaturi in acest joc .
 

DeletedUser11293

Guest
Am mai jucat si pe lumile vechi.Prima mea lume fiind Theta.Am inceput exact la fel , facand parte din alianta ARM-AGAMENON , si am ajuns destul de departe in clasament.Dar cand au izbucnit razboaiele intre Imperiul Roman , Nazguli , etc am cam luat bataie pentru ca multi jucatori s-au lasat de joc.Totusi sper ca pe aceasta lume sa fie alta poveste.Avem in alianta jucatori care au destul de multa experienta.Unii dintre ei au cucerit si lumile anterioare :)
 
numa sa nu ajungeti ca Dacii Liberi de la 300-400k puncte la cate au acum sau ca Enter. de pe locu 2 mare cu 700k puncte la 350k cat au acum :)
 

DeletedUser11293

Guest
Eu sper sa nu ajungem asa.Momentan tin legatura cu toti membrii aliantei.Le-am trimis tuturor cate o unitate pentru a sti cand sunt atacati in caz ca sunt offline.Deja suntem 25 de membri si incerc din rasputeri sa construiesc cat mai multe unitati terestre de aparare si cat mai multe corabii de transport.Deja unii dintre noi au fost atacati de cei din Enter. dar ne-am sprijinit reciproc si am trecut cu bine.Tot odata am facut destule puncte de batalie fapt ce ne-a favorizat.Vad ca joci si tu pe lumea aceasta.Ce nume ai in joc?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus