Versiunea de joc 2.260

Stil

Community Manager
Changelog 2.260

Dragi jucători,
Vă aducem la cunoștință că în data de 30 martie se va face actualizarea jocului la versiunea 2.260, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.
Funcții și modificări noi


Mai jos sunt modificările pe care le-am făcut în aplicația Hybrid. După cum am menționat la ultima actualizare, vă vom comunica lucrurile, astfel încât să puteți fi la curent cu progresul nostru.
  • Am creat o pagină de înregistrare separată pentru utilizare cu aplicația hibridă, deoarece fereastra browserului nu este afișată corect pe dispozitivele mobile.
  • De asemenea, am petrecut ceva timp testând evenimente în aplicația Hybrid, așa că putem începe deja să facem ajustările necesare pentru a le face să funcționeze bine pe dispozitivele mobile.

Bugfixes

  • [Hybrid app] Săgețile pentru misiuni nu se afișau deloc în vizualizarea Insulei, acestea sunt afișate corect acum.
  • [Hybrid app] Nu a fost posibil să glisați și să plasați medalii pentru a putea fi afișate/ascunse în profilul dvs. Acest lucru a fost reparat.
  • [Hybrid app] Gestul, atingeți și mențineți apăsat, pe care l-am introdus în 2.259, dura prea mult să se activeze, așa că l-am redus, făcându-l mai funcțional.
  • Misiunile insulei cu condiții de atac nu vor mai cauza o eroare internă și un ecran de „înfrângere” incorect*.


* Găsit în versiune beta, nu a apărut pe lumi live.


gpcl-line.png


Nu uitați să lăsați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI.

Echipa Grepolis

footer.png
 
Sus