Versiunea de joc 2.200

Stil

Community Manager
Changelog 2.200


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 29 Octombrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.200, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În această actualizare, dezvoltatorii noștri și-au început activitatea de fundal pentru noul nostru final de joc cunoscut în prezent drept Vânătoarea templului. Puteți afla mai multe detalii despre această nouă schimbare interesantă, în următoarele luni, pe DevBlog. Desigur, nimic din această muncă nu este încă vizibil în joc, dar fiți siguri că lucrăm din greu la asta! De asemenea, am rezolvat câteva erori.

Caracteristici și modificări noi

  • Am făcut o mică modificare a poziționării butonului „editați” în Planificatorul de atac, astfel încât acesta să fie poziționat în partea dreaptă. Acest lucru ar trebui să împiedice jucătorii să facă clic accidental pe numele orașului.
ChangelogAttackPlanner.png
  • Pentru a adăuga un plus suplimentar de securitate, am adăugat re-captcha la Schimb de Aur atunci când vindeți Aur. Aceasta se va declanșa la fiecare a cincea tranzacție, iar acest număr se va reseta o dată pe zi.
Erori rezolvate

  • Rapoartele spionilor vor afișa din nou corect întotdeauna numele proprietarului orașului în căsuța de e-mail și în rezumarea rapoartelor.
  • Numele alianțelor vor apărea din nou întotdeauna în fereastra de prezentare generală a unei comenzi în curs.
gpcl-line.png

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI.

Echipa Grepolis
 
Sus