Versiunea de joc 2.199

Stil

Community Manager
Changelog 2.199


Dragi jucători,



Vă aducem la cunoștință că în data de 16 Octombrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.199, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente
.


Sumar

În această actualizare, am făcut unele îmbunătățiri și ajustări ale utilizabilității la câteva ecrane, precum și remedierea unor erori!

Caracteristici și modificări noi

  • Am făcut în acest fel încât dacă încercați să introduceți mai mult decât numărul maxim de unități dintr-o navă de transport în fereastra de comandă, bara de capacitate din partea superioară se schimbă în roșu:
    ChangelogTransport.png

  • Am îmbunătățit funcționalitatea adăugării de Argint la pestera. Utilizarea glisorului va adăuga / elimina acum un număr de 100 de Argint. Folosind săgeata adăugați/eliminați 1 argint simultan.
  • Am adăugat un buton pentru a activa direct consilierii de pe ecranul lor de informații, respectiv „Avantaje”:
    ChangelogAdvisor.png

  • Am îmbunătățit aspectul ecranului „Antrenează-ți eroul”, astfel încât să utilizeze pictograme consistente în comparație cu alte zone ale jocului. Am lărgit și fereastra pentru a ne asigura că se potrivește tuturor versiunilor jocului.
Erori rezolvate

  • Indicatorul de instrumente pentru indicatorul de căutare tutorial va arăta din nou numărul de căutări rămase pentru a câștiga recompensa tutorialului.
  • Descrierea puterii „Timpul de tranzacționare mai scurt” a fost modificată pentru a clarifica că nu afectează tranzacțiile la Bursa de Aur.
  • Fereastra „resurse irosite” afișată atunci când încercați să acceptați mai mult decât puteți stoca corect exclude din nou zecimale.
  • Butonul „Arată tot”, din cazarmă va funcționa din nou în mod constant și va afișa întotdeauna toate unitățile disponibile.
  • Descrierea recompenselor precum cadourile aniversare se va regla acum corect în funcție de viteza lumii de joc.
gpcl-line.png

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI.

Echipa Grepolis
 
Ultima editare:
Sus