Versiunea de joc 2.141

DeletedUser16139

Guest
Stil te-ai gândit foarte bine legat de nava de colonizare
Dacă se putea muta și cucerirea la nivelul 25 al academiei era mai ușor
Mai am o întrebare
Când va apărea noua lume?
 

DeletedUser14872

Guest
Salutam mutarea nivelului de colonizare de la 22 la 13 asa cum intrebam acum cateva zile acum este certa implementarea noilor caracteristici de pe sandbox 7 beta pe toate serverele ...

Colegul ionut andrei lumile de joc se deschid periodic din aproximativ o luna jumatate intr-o luna jumatate

Oricum la momentul de fata avem aviabile peste 5 lumi de joc unde sa ne ocupam timpul cu grepolis prin urmare personal nu cred ca deschiderea unor noi lumi la un interval atat de scurt de timp poate contribui la formarea unei joc sanatos ..doar daca facem comparatie cu primele 20 de lumi de joc vom vedea ca noile lumi nici bine nu se dezvolta pe 4 mari de centru ca jucatorii sunt invitati pe alte lumi de joc .din cauza asta cred ca jocul are mult de suferit ..

De la lume la lume sunt tot mai putini jucatori pe serverul romanesc consider ca ar trebui ajustata si durata de timp dintre lumile ce se deschid

Referitor la noile caracteristici in opinia mea sunt foarte bine venite ...cat cu privire la cucerire poate o augumentare a nivelului in academie nu ar fi o idee rea daca nivelul de colonizare a fost scazut ...ar fi o idee ...
 
Sus