Versiunea 2.92

Stil

Community Manager
Versiunea 2.92


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 29 Iulie 2015, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.92, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În acest update am adăugat o iconiță nouă pentru unitățile navale necunoscute, pentru a putea fi diferențiate în rapoarte și am rezolvat câteva erori

Îmbunătățiri


  • Am adăugat o iconiță nouă pentru unitățile navale necunoscute, pentru a putea fi diferențiate în rapoarte.



Probleme rezolvate


  • Fereastra cu informatii despre recrutare nu se inchidea dupa ce se dadea click pe butonul de cumparare instant
  • Informatiile despre medaliile obtinute pe alte lumi nu dispareau cand se dadea click
  • Comenzile de contructii ramaneau blocate
  • Nu era posbil sa se dea comanda de constructie pentru cladirile speciale daca acestea indeplineau criteriile de contructie in timp ce fereastra cu senatul era deschisa
  • S-a adaugat un cuvant care lipsea din atentionarea aparuta la academie atunci cand era nevoie de un nivel superior pentru a se putea da comanda pentru o cercetare
  • Steagurile pentru locuri libere pe insule apareau unele peste altele
  • Atentionarea pentru resurse irosite nu lua in considerare orasul pe care se dadeau vraji cu resurse
  • Eroii erau afisati doar la nivel 1 in atacuri
  • Dupa ce se dadea deconectare de pe pagina principala, pagina arata ca si cum jucatorul ar fi conectat in continuare


Așa cum se întâmplă întotdeauna, în timpul operațiunii de actualizare, va exista o scurtă întrerupere în funcționarea jocului. Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri create în această perioadă.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI


Echipa Grepolis Romania

[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus