Versiunea 2.89

Stil

Community Manager
Versiunea 2.89


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 17 Iunie 2015, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.89, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În această actualizare, am îmbunătățit mici părți ale jocului, dar, de asemenea, am rezolvat o mulțime de erori. Din nou, am lucrat la unele părți importante din spatele scenei.

Îmbunătățiri


  • S-a îmbunătățit ecranul "Monede insuficiente".
  • S-a modificat redarea satelor de țărani de pe hartă.
  • Refacerea instrumentelor de informare ale satelor de țărani pe hartă.



Probleme rezolvate


  • La nivelurile inferioare (până la 13), moara fermei era afișată în privirea generală a orașului în timp ce ferma era modernizată.
  • Pictograma de la butonul de rezervare din informațiile orașului era eronată.
  • Cazarmele/ Porturile isi pierdeau starea când populația creștea sau Chemarea oceanului era utilizată.
  • Atacurile ce conțineau nave ușoare și erau expuse în cazarme, puteau fi distruse de furtuna de pe mare.
  • S-a fixat o eroare JavaScript la deschiderea ferestrei cazarme/ porturi, atâta timp cât nu erau construite.
  • Butonul de culoare gri "trimite resurse" afișa valori roșii dacă capacitatea ar deveni negativă în comerțul direct.
  • Prelucrarea notificărilor de plată dura prea mult.
  • Maximum resources inserts too high value after sending resources via direct trade.
  • Privirea de ansamblu asupra orașului nu se mai potrivea cu înaltă rezoluție de ecran.


Așa cum se întâmplă întotdeauna, în timpul operațiunii de actualizare, va exista o scurtă întrerupere în funcționarea jocului. Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri create în această perioadă.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI


Echipa Grepolis Romania

[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus