Versiunea 2.188

Stil

Community Manager
Versiunea 2.188





Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 15 mai, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.188, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.


Sumar
  • În această actualizare, introducem câteva modificări în sistemul nostru de rapoarte, dar îmbunătățim și setările pentru notificări și rapoarte. În plus, am rezolvat și câteva erori! Consultați modificările de mai jos:

Caracteristici noi și modificări

  • Am adăugat funcționalitatea rapoartelor pentru orașele fantomă, ceea ce înseamnă că acum veți primi un raport atunci când aveți unități staționate în acest oraș. Raportul ar trebui să contribuie la reducerea frecvenței pierderii trupelor staționate într-un oraș fantomă!
GhostReport.png
  • Am adăugat funcționalitate la meniul de setări pentru a vă permite să alegeți notificările și rapoartele pe care le primiți. Acest lucru ar trebui să vă ajute să eliminați notificările nedorite, pe măsură ce conturile jucătorului cresc, precum și să păstrați meniul rapoartelor dvs. curat!
SettingsReportsNotifications.gif
  • Am schimbat fereastra Schimb de Aur, astfel încât acum se citește "Introduceți suma dorită pentru a obține prețul estimat" atunci când nu există nici o valoare introdusă
GoldExchangeNoEntry.png

  • Am clarificat în Prezentarea de ansammblu a Comerțului care sunt tranzacțiile către și de la Bursa de Aur pentru a ușura înțelegerea:

TradeOverviewGE2.png

Erori rezolvate

  • Compasul nu se va mai afișa în vizualizarea orașului.
  • Când acceptați toate ofertele comerciale pe o pagină, fereastra va afișa acum pagina anterioară, în loc să nu afișeze oferte comerciale actuale.
  • Când o cucerire începe într-un oraș în timp ce eroul său se îndreaptă spre alt oraș, eroul orașului va părăsi orașul doar când comanda ajunge la destinație.
  • Jucătorii care au un număr mare de orașe vor avea întotdeauna posibilitatea de ai reîncepe contul.
  • Timpul corect va fi afișat întotdeauna în "Zilele rămase până când se calculează o nouă destinație:" pentru fereastra site-ului construit pentru Minunile Lumii.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI








Echipa Grepolis


footer.png


 
Ultima editare:
Sus