Versiune de joc 2.181

Stil

Community Manager
Versiunea 2.181


Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 06 februarie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.181, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


  • Cu această actualizare, introducem câteva modificări vizuale pentru a reprezenta când efectele sunt active..

Caracteristici noi și Modificări


  • Am adăugat o nouă reprezentare vizuală atunci când este activ un bonus special. Din când în când, activăm pictograme speciale pentru aniversări sau evenimente (de exemplu, producția Facoruri crescute pentru întreaga lume). Am primit feedback că nu a existat nici un prompt vizual pentru a arăta că acestea se întâmplă, așa că am adăugat o pictogramă care vă va oferi detalii despre orice efecte active în prezent:
Augmentation.png

Erori rezolvate


  • Membrilor care pleacă și se reîntorc într-o alianță ar trebui să li arate din nou contribuțiile corecte pe care le-au făcut în prezentarea Minunilor Lumii.
  • Calculul punctelor de luptă în Simulator nu va mai fi afectat de Simţuri acutizate/Simțuri divine care sunt active în orașul în care rulează Simularea.
  • După ce ați cucerit un oraș, dacă lăsați fereastra Informații despre cucerire deschisă și veți interacționa ulterior cu ea, aceasta nu va mai influența alte ferestre, cum ar fi fereastra Senatului orașului.
  • Premiile "Dominaţi lumea", "Împăratul Oceanului" și "Premiul Împăratul Lumii" prezintă acum rangul corect când se vizionează profilul unui alt jucător.
  • Dispunerea rapoartelor cu vrăji active se afișează corect fără o bară de derulare nedorită.



Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania

footer.png
 
Sus