Versiune de joc 2.178

Stil

Community Manager
Versiunea 2.177


Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 12 Decembrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.178, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


  • În această actualizare, am făcut unele ajustări la prevenirea atacurilor pe Lumile Ocazionale, precum și remedierile noastre obișnuite de erori.

Caracteristici noi și Modificări


  • Am ajustat funcționalitatea de prevenire a atacurilor în lumile ocazionale pentru a oferi o experiență generală mai bună. Cu sistemul vechi, situația apărea atunci când un jucător mai mare ataca un jucător mai mic, dar același jucător mai mic nu l-ar fi putut ataca înapoi. Acum va fi posibil să atacați un jucător numai dacă vă va putea ataca înapoi.

Erori rezolvate


  • Am rezolvat o problemă în care categoria "Sfârșitul jocului" la Greposcore era disponibilă în Lumile Ocazionale.
  • Uneori, Privirea de ansamblu a Comenzilor era blocată cu un ecran de încărcare, aceasta problemă a fost rezolvată.
  • Apăruse o problemă atunci când se folosea funcția maximizată a forumului. De exemplu, atunci când creați un fir nou și lipsea titlul, eroarea nu era afișată.
Informații importante


Datorită sărbătorilor ce se apropie, actualizarea la versiunea 2.178 va fi ultima actualizare din acest an. Următoarea actualizare va avea loc pe 8 ianuarie și va include noi caracteristici și corecții de erori pentru versiunile combinate 2.179 și 2.180.



Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania

footer.png
 
Sus