Versiune de joc 2.177

Stil

Community Manager
Versiunea 2.177


Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 24 Noiembrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.177, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


  • Această versiune aduce o nouă caracteristică, oferindu-vă posibilitatea de a vedea când membrii alianței dvs. sunt online. De asemenea, am adăugat câteva modificări minore ale ecranului de selectare a lumii de joc pentru a clarifica tipul de lume la care aderați și, în cele din urmă, am ajustat fereastra Clasamentului Dominației, ceea ce înseamnă că puteți accesa direct profilurile de alianță.
Caracteristici noi și Modificări


  • În această versiune, introducem o stare online mai avansată pentru a fi utilizată de alianță. Statusul poate fi configurat astfel încât să fie accesat numai de lideri sau poate fi făcut public în întreaga dvs. alianță. Sperăm că acest lucru va adăuga un element de strategie în jocul dvs., jucătorii vor putea să vadă dintr-o privire cine este online pentru a da o mână de ajutor. Cu această caracteristică, puteți vedea statusul membrilor alianței:
    • online.png
      Verdele luminos indică faptul că jucătorul a fost activ în ultimele zece minute sau este activ în prezent
    • green.png
      Verde înseamnă activ în ultimele două zile, dar nu în ultimele zece minute
    • yellow.png
      Galben înseamnă inactiv timp de 2 zile, până la 1 săptămână
    • red.png
      Roșu indică faptul că jucătorul a fost inactiv timp de 1 săptămână sau mai mult
    • vacation.png
      Albastru înseamnă că jucătorul este în prezent în vacanță
StatusAlliance.gif
  • Am adăugat pictograme pe ecranul Selectarea Lumii de joc pentru a vă ajuta să vedeți dintr-o privire tipul de lume. Așa cum vă vedeți mai jos, există o pictogramă care indică sfârșitul jocului (Dominația sau Minunile Lumii), precum și dacă lumea este o lume obișnuită sau nu.
World%20Select.png
  • De asemenea, am făcut o schimbare în ecranul Clasamentul Dominației. Acum puteți să faceți clic direct pe numele unei alianțe pentru a accesa profilul Alianței.

Erori rezolvate


  • Apăruse o problemă în care resursele din partea dreaptă sus nu serau sincronizate corect cu valorile din depozit. Acest lucru nu ar trebui să mai cauzeze probleme!



Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania

footer.png
 
Sus