veriunea noua 3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
viteza joc:4
viteza unitati:3
directie a alegere
protectie de incepator:3 zile
bnus de noapte:23:30-05:30
limita de membri in alianta:300
sistem de cucerire: pixma
moral:activ :)
 

DeletedUser5208

Guest
era perfecta daca puneai membrii in alianta 500..ca sa pot sa-mi fac si eu ditamai planeta!


LE : Asta e o lume de joc nu o versiune a jocului...Si imi doresc o lume atat de activa pe cat scrii tu acolo , m-as face sa-mi dau balele si duhul pe grepolis..dar nu ne da nimeni noua cu viteza 4/3
 

DeletedUser

Guest
Pai cu 500 de membri ai face 1 alianta/1 mare :))))) SUSTIN
 

DeletedUser5208

Guest
Ar fi o porcarie..n-ai cum sa tii sub control 500 de oameni , nici macar 300..nici macar 100 :)

Am scris materialul de care iti ziceam...citeste pe forum-ul extern si o sa vezi care sunt aliantele adevarate si cum sunt structurate si vei stii sa le identifici.
 

DeletedUser5208

Guest
Iote bre Rebelule ca ne si intelegem !:D si suntem d'aceleasi pareri!:)

Pai prefer sa am o echipa de 10 oameni activi si cu care sa ma inteleg...si garantat cade in genunchi o alianta cu 100 de useri dintre care 85 copii care nu isi citesc mesajele , nu raspund si sunt si in perioada aia activ hormonala a vietii lor!
 

DeletedUser

Guest
alisntele cu un nr mare de membri pot duce la distrugerea lor
 

DeletedUser5208

Guest
The son of Becalli has returned!


Da grecule , ai dreptate aliantele cu multi membrii pot fi o cauza pierduta din cauza faptului ca sunt multi!
 

DeletedUser7205

Guest
cu 50 de membri eu as zice ca ar fi bine..dar asta cu vitezele cred ca prin 2014 vedem asta
 

DeletedUser

Guest
Exista deja o tema in care va puteti spune parerea asupra setarile lumilor viitoare. Aceasta e in plus si eronata conform titlului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus