Vacanta

DeletedUser

Guest
Daca mi-am activat vacanta si maine la ora 8 se activeaza si sunt atacat la noapte si imi intra nava, imi ia orasul?
 

DeletedUser

Guest
:))) Pff pai ce o sa faci mai tarziu iti activezi de fiecare data cand vine nava??:)))) Stai si lupta. cere ajutor.
 

DeletedUser

Guest
:))) Pff pai ce o sa faci mai tarziu iti activezi de fiecare data cand vine nava??:)))) Stai si lupta. cere ajutor.
eu mi-am activat de mult ca nu pot sa stau pe joc in acest timp pt ca am sesiunea, dar aveam aceasta nelamurire daca imi poate baga nava si daca pierd orassul!
normal ca stau la lupta dar acm nu am cum ca ii sesiunea
 

DeletedUser

Guest
Mda. nu-mi aminti de sesiune. In aceeas postura is si eu :))) Da iti ia orasu.!!!
 

DeletedUser

Guest
dar ii naspa asa!:( sincer adica din moment ce mai sunt cateva ore pana ce intra vacanta nu ar trebui sa fie posibil sa iti ia orasul mai ales daca nu trec cele 12 ore
 

DeletedUser5815

Guest
in cele 48 de ore pana la activarea efectiva a vacantei, poti fi atacat dar, la randul tau, ai posibilitatea sa te aperi ... ai deci o portita de scapare, chiar daca nu mai poti ataca
daca intra nava, dupa activare atacatorul va fi aparat chiar de vacanta ta ... pana la urma e meritul lui ca te-a prins pe picior gresit ... sau a avut spioni mai buni si mai bine platiti :)
 
Sus