Va rog d-nul Stil,raspuns

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Pe lumea Naxos,multi jucatori au pachetul x5 marea inarmare,x25 simturi (nu specific din ce alianta sunt jucatorii,puteti verifica usor,in fond,nu asta conteaza ).
Conteaza care sunt criteriile pt.care se acorda ?Si eu,si unii din colegii mei le-am vrea.S-a facut tiket,raspunsul a fost : nu se stie cum se aloca aceste...facilitati,alt...departament o face.
Fiind un joc,cu reguli,mi se pare corect sa se posteze undeva si criteriile de a obtine anumite avantaje,dincolo de cele oferite de gold.
D-nul Stil,de la dvs.astept raspuns,cred ca sunteti singurul care poate lamuri problema.
 

DeletedUser9563

Guest
Si cit esti dispusa sa astepti?Ca sigur domnul Stil nu se va agita sa raspunda.
 

DeletedUser9563

Guest
Solutia este sa compui un mesajj direct la cei de la Innogames.Asa poate iti raspunde.
 

Gymus

Membru activ
Daca te referi ,la pachetele bonus , alea se acorda random. Si eu am avut de curand 25% mai mult gold la o achizitie si alti colegi nu au avut asta .
 

DeletedUser9563

Guest
Am avut pe Heraklion oferte bonus cu gold (ultima a expirat azi parca) dar le ignor pentru ca refuz sa bag bani intr-un joc care face tot pentru cei cu goldsi accepta trisorii si multicontistii (mai ales pe serverele romanesti care colcaie de trisori si multicontisti si infiltrati in alte aliante pentru spionaj).Jocul asta s-a schmbat in mai rau pe masura ce timpul a trecut.
 

DeletedUser1411

Guest
Pe lumea Naxos,multi jucatori au pachetul x5 marea inarmare,x25 simturi (nu specific din ce alianta sunt jucatorii,puteti verifica usor,in fond,nu asta conteaza ).
Conteaza care sunt criteriile pt.care se acorda ?Si eu,si unii din colegii mei le-am vrea.S-a facut tiket,raspunsul a fost : nu se stie cum se aloca aceste...facilitati,alt...departament o face.
Fiind un joc,cu reguli,mi se pare corect sa se posteze undeva si criteriile de a obtine anumite avantaje,dincolo de cele oferite de gold.
D-nul Stil,de la dvs.astept raspuns,cred ca sunteti singurul care poate lamuri problema.


Colegul nostru, Stil, este la curent cu problema semnalata de tine.
Va reveni cu un răspuns in cel mai scurt timp posibil.
 

DeletedUser15890

Guest
din ce am observat, pachetul marea inarmare se da la inceput de lume.pe toate lumile pe care am inceput in ultima perioada am avut varianta asta in primele zile pe serveru respectiv
 
Sus