Va rog aduceti imbunatatiri variantei (respinsa)

  • Autor subiect DeletedUser2706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2706

Guest
Este foarte greoi jocul si mananca timp.
Propuneri:
1. Sistemul de farmare e aiurea complet. Cand ai sate multe nu are rost sa mai farmezi. E o idee buna in varianta 2
2. Hambarele sunt de toata jena. Mult prera mici, mai ales pt cei care baga bani. Pai bagi bani ca sa dea peste?
3. La fel favorurile dau peste continuu, trebuie marita capacitatea
4. Ar fii o idee buna sa se mareasca cu cel putin 25% populatia posibila pe un sat
5. Zeul nou ar inviora jocul
...............
Multi din cei care s-au lasat, dar mai ales jucatori mari si care bagau bani s-au lasat din motivele de mai sus
 

DeletedUser4252

Guest
Si eu sunt pro :D

Ai depus tichet cris ca vrei urmatoarele modificari ?
 

DeletedUser

Guest
Este foarte greoi jocul si mananca timp.
Propuneri:
1. Sistemul de farmare e aiurea complet. Cand ai sate multe nu are rost sa mai farmezi. E o idee buna in varianta 2
2. Hambarele sunt de toata jena. Mult prera mici, mai ales pt cei care baga bani. Pai bagi bani ca sa dea peste?
3. La fel favorurile dau peste continuu, trebuie marita capacitatea
4. Ar fii o idee buna sa se mareasca cu cel putin 25% populatia posibila pe un sat
5. Zeul nou ar inviora jocul
...............
Multi din cei care s-au lasat, dar mai ales jucatori mari si care bagau bani s-au lasat din motivele de mai sus


1 -daca tu la 50 de sate stai sa farmezi inseamna ca esti obsedat frate....eu nu am mai farmat un sat de 3 luni :D(ma refer la delta)
2-pro la triburile strangeai resurse sa recrutezi armata pe cel putin 10 zile iaci daca ai peste 15 orase te apuca "batu" pana recrutezi
3-a fost o propunere a lui dany grecul daca ai intr un oras templu 25 si senat 25 sa iti creasca depozitul de favoruri cu macar 40 PRO
4 nu sunt de accord populatia este ok in sistemul actual
5 zeul nou va fi implementat o data cu grepolis 2.0 pe o lume normala,-contra
 

DeletedUser2706

Guest
Am 86 de sate. Demult nu mai farmez, binenteles, e imposibil dupa 20-30 de sate sa farmezi. Nu cred ca mi-ar ajunge 24 de ore nonstop sa farmez. Dar daca se aplica regula aia ce e pe versiunea 2.0 mi-ar conveni.

Problema e ca nu stiu daca versiunea 2.0 se va aplica si la serverele vechi. Si daca se aplica , cand se va baga?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Problema e ca nu stiu daca versiunea 2.0 se va aplica si la serverele vechi. Si daca se aplica , cand se va baga?

Va aparea pe versiunile vechi, dar mai intai va aparea pe versiunile noi. Dupa o perioada va fi implementata si pe cele vechi.
 

DeletedUser

Guest
Va rog nu mai propuneti schimbari radicale pana cand nu apare versiunea 2.0 a jocului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus