Upgrade cladiri speciale

  • Autor subiect DeletedUser10446
  • Data de început

DeletedUser10446

Guest
Salutare, vin cu o propunere posibila si interesant de aplicat pe viitor. Propunerea mea este ca si cladiile speciale sa beneficieze de upgrade-uri ulterioare si nu sa ramana cum sunt acum, la lvl 1. Pentru upgrade-ul lor sa fie nevoie de o cantitate destul de mare de resurse (sau chiar puncte de batalie cu care acum upgradam eroii). In linii mari sper ca ati inteles ideea mea, iar detaliile, in cazul in care veti gasi ideea mea intesanta si aplicabila, sunt sigur ca le veti gandi astfel incat sa ofere un plus de stimul fiecarui jucator.

Cu respect,
Warlord1979.
 

DeletedUser12073

Guest
De ce vrei sa upgrade`zi cladirile speciale? te incurca cumva ?

PS:Este destul de ok cum este acum /:)
 

DeletedUser9247

Guest
Jocul este destul de detaliat , se va pierde din farmecul lui daca se mai aduc multe adaugiri.
Sunt destul de multi jucatori care in anumite faze ale jocului uita de misiunile insulelor sau le folosesc doar pe cele care le dau surplus de favoruri.
 

DeletedUser2039

Guest
Ar fi o chestie, turnurile la nivel 2 sa injumatateasca puterea catapultelor, baile sa aduca +50 populatie, etc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13949

Guest
Este bine cum este acum !!!
Prea multe imbunatatiri strica !
 

DeletedUser7478

Guest
Mai fatoooo,sa se faca urgent da pe bani geld, 50 gold upgradeul si sa dea speciale,sa se faca pana dupa Craciun.Ca vreau sa cumpar 12000 de gold pe 50 de euro,va fii sonderangebot -75%.
 
Sus