Update Grepolis

  • Autor subiect DeletedUser14317
  • Data de început

DeletedUser14317

Guest
Câteva îmbunătățiri gen neprevazut : furtuni pe mare și pe uscat doar la drumuri lungi de peste 5 ore, eșuări de nave pe bancuri de nisip sau stânci doar la drumuri lungi de peste 5 ore . Deocamdată atât.
 

DeletedUser9358

Guest
daca o luam asa .... crezi ca mai repede nu esuau, doar la distante mari ?
 

DeletedUser14317

Guest
Câteva îmbunătățiri gen neprevazut : furtuni pe mare și pe uscat doar la drumuri lungi de peste 5 ore, eșuări de nave pe bancuri de nisip sau stânci doar la drumuri lungi de peste 5 ore . Deocamdată atât.

2) Jocurile de genul Găină de Paște,Împărat al Romei să se facă cu soldați de ai noștri nu să facem alți soldați.
 

DeletedUser3433

Guest
Hai sa ramanem la normal, ce zici? Deja s-au implementat o gramada de alte porcarii, gen instant Gold si altele.
Jocul cu cat a fost mai simplu, cu atat a fost mai iubit! :)
 

DeletedUser14317

Guest
Hai sa ramanem la normal, ce zici? Deja s-au implementat o gramada de alte porcarii, gen instant Gold si altele.
Jocul cu cat a fost mai simplu, cu atat a fost mai iubit! :)

De acord cu tine, numai ca orice lucru sau acțiune trebuie să evolueze în timp.
 

DeletedUser14980

Guest
Eu propun sa se deschida o lume de joc o data la 1 an jumate sau 2 ani in care sa nu se mai poata folosi optiunea premium si toata lumea sa poata juca de la egal la egal - doar o lume din aceasta la un interval mare de timp si o sa vedeti ca va creste audienta grepolis mult mai mult decat este acum iar pe celelalte lumi care se deschid pot ramane asa cum sunt si in ziua de azi insa sa fie o alternativa printr-o lume unde toata lumea e egala .ar sari in aer audienta jocului si atunci s-ar vedea cu adevarat cine este cel mai bun
 

DeletedUser14317

Guest
Ar putea face Grepolis 2 în care să existe câteva îmbunătățiri de genul propus la Update Grepolis.
Mai au jocuri din astea vezi Tribal War 2.
 

DeletedUser15023

Guest
pentru ce vrei furtuni ma? inca o bataie de cap? lasa ca e bine asa
 

DeletedUser14317

Guest
Tiiii!!
Fraților câte lumi sunt la americanii din state!! Pe Grepolis!!

- - - Actualizat - - -

Tiiii!!
Fraților câte lumi sunt la americanii din state!! Pe Grepolis!!

Deschise, Kos,Sestos,Zacynthus etc. Cine dorește poate să se înscrie.

- - - Actualizat - - -

Au 4 generații de lumi!!
Suntem în urma mult

- - - Actualizat - - -

Ia citiți despre World Summer Speed World după care spuneti-va părerea!!
 

DeletedUser13911

Guest
aia sunt 1 miliard si noi 18 milioane..suntem intradevar in urma!
 

DeletedUser14317

Guest
World Summer Speed World
Asta da viteză,asta da lume,asta da protecție(doar 1h).
Daca am fi avut-o oare câți dintre noi s-ar fi băgat?!?
 

DeletedUser14317

Guest
aia sunt 1 miliard si noi 18 milioane..suntem intradevar in urma!

Păi da Igor toți sau dus la ei,sa-si urmeze visul american. De aceia au ajuns la un număr asa mare.
Noi nu am putut să urmăm nici un vis. Nici rusesc,nici european,nici chinezesc,ne-am schimbat precum șosetele(pardon de expresie).

- - - Actualizat - - -

Ce zici vi cu mine pe o lume americană de pe Grepolis poate întram intr-o comunitate românească?
 
Sus