Update Forum

  • Autor subiect DeletedUser12239
  • Data de început

DeletedUser12239

Guest
Buna seara , as avea si eu o mica propunere privind forumul aliantelor , eu de mult timp lucrez la forumuri , creez grafice , statistici , totul manual , ceea mai mare parte din timpul care il petrec pe Grepolis il consum pe forum ,pe baza acestui topic as dori sa fac o propunere pe care ma poate ajuta pe mine si pe ceilalti , as dori ca in momentul in care dam click pe "Raspuns" sa putem totodata largi dupa placerile noastre aceea fereastra alba de raspuns.

MOTIV
Deoarece eu folosesc multe BB-code , cuvinte , si multe chestii de care am nevoie sa structurez un forum ca si cum ar fi monitorizat si securizat , este o mica chestie de care am nevoie si un mare ajutor pentru mine in viitor.

Sper ca am reusit sa va atrag atentia , astept un raspuns indiferent de decizia luata de echipa Grepolis

O seara buna...
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
O decizie nu putem sa luam, doar sa trimitem propunerea mai departe la dezvoltatorii jocului.
 

RANINAGHI

Membru
Pai nu ar avea nici un rost... invata sa folosesti sagetile pt a te deplasa ;)
daca am putea mari sau micsora acea fereastra sar schimba si asezarea in pagina ...sa stii ca si eu moderez forumuri de foarte mult timp si mie nu imi aduce nici un discomfort .....
 

DeletedUser

Guest
O redimensionare pe verticala mi s-ar parea foarte utila, si nici nu cred ca ar fi greu de pus in practica (daca nu ma insel)...
 
Sus