United

DeletedUser

Guest
Am vazut ca se discuta pe aici de aliante , multe aliante chiar si care nu fac parte din lumea Upsilon, dar de United nu a zis nimeni nimic...

Si-au luat viteza baietii repejor , daca merg in formula asta si nu se intampla nimic pe la ei. cred ca au sanse destul de mari sa domine lumea .Au jucatori puternici.
 

DeletedUser

Guest
Ramane de vazut.Dar vad ca nimeni nu se incumeta sa posteze cateva statistici
 

DeletedUser

Guest
Da,desigur,am vazut si eu pe grepostats ce e acolo,nu e de speriat dar au ceva trupa!
CA sa recunosc elitele sunt impartite ca sa spun,primele 5 aliante au in componenta jucatori de top.
Nici Snakes nu sunt de neglijat,am jucat contra lor pe Rho,,,si......
Uimitor sunt Bolsevicii,imi par cam multi "rusi " sadea pe acolo,...comunisti de fapt :)..pauker,lenin..elena C...cine-or fi ?:D
Korlik,am vazut ca joci cu serenna151,...cred ca cea mai incersunata jucatoare ce o stiu :)...felicitari ei .
PS:
felicitari cristy222,pentru 1-st place!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Serena nu mi se pare o jucatoare de speriat. pe cat de repede se aprinde pe atat de repede stinge.
 

DeletedUser

Guest
Mmmmmm....pune mult suflet,daca are cu cine juca iti spun "ca face toti banii"..
am vazut-0 luand-o de al capat de 2 ori pe Rho...si cred ca ultima data a jucat cu colegii tai din Deatrow(TAu)
 

DeletedUser7210

Guest
Mmmmmm....pune mult suflet,daca are cu cine juca iti spun "ca face toti banii"..
am vazut-0 luand-o de al capat de 2 ori pe Rho...si cred ca ultima data a jucat cu colegii tai din Deatrow(TAu)

Jucatorii buni sunt aceia care nu folosesc programe ilegale,pe mine cel putin m-a dezamagit serena:)

Ps.Multumesc pt sustinere:D
 

DeletedUser

Guest
Jucatorii buni sunt aceia care nu folosesc programe ilegale,pe mine cel putin m-a dezamagit serena:)

Ps.Multumesc pt sustinere:D

PE rho?acolo stiu ca si tu ai renuntat (oficial) destul de repede...ai jucat ce e drept in continuare pe *zeta*(contul lui Mary),tot cu serena si Deatrow de pe tau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
PE rho?acolo stiu ca si tu ai renuntat (oficial) destul de repede...ai jucat ce e drept in continuare pe *zeta*(contul lui Mary),tot cu serena si Deatrow de pe tau

Pe rho..upsilon..am vb in general:) am renuntat ca am avut alte propritati dar nu am putut s-o las pe maria balta:)
 

DeletedUser

Guest
pe upsilon nu prea pot sa ma pronunt,asa la prima vedere,nu am urmarit grepo frcvent sa vad ce si cum,in plus schimbarea nikurilor de catre unii jucatori imi fac statisticile personale cam greu de evaluat!
 

DeletedUser

Guest
Serena daca stiu bine a fost banata pe upsilon.. deci nu este usa de biserica. pentru mine este o jucatoare de nivel mediu.
 

DeletedUser

Guest
probabil ai dreptate,sunt destui de nivel mediu,foarte putini sunt la highclass...multi submediocri(printre care ma aflu si eu)
 
Sus