Trupe blocate la 00:00 (eroare temporara si rezolvata)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
salutare...am si eu o eroare in epsilon...am trimis 2 atacuri aseara si azi cand am vazut...atacurile nu vor sa intre in oras ceva de genul...ambele sunt 00:00 la timp...dar nu vor...
ce se intampla?va rog un raspuns celor ce se ocupa de joc..??
respect


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

DeletedUser

Guest
Eroare

Aceeasi eroare, initial am presupus ca mi-a omorat soldatii:(:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Eroare comert intre orase

salutare! am 2 orase in epsilon: am dat sa fac comert intre ele in dimineatza asta si vad ca timpul a expirat,mi-a scazut resursele din orasul de unde le-am luat dar au ramas blocate la 00:00 si nu au mai ajuns in celalalt oras.multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Guest
Problema cred ca s-a rezolvat. Pe viitor va rog sa sesizati astfel de probleme prin intermediul sistemului intern de suport pentru o rezolvare cat mai rapida. Va multumim pentru intelegere.
 

DeletedUser

Guest
si la mine a fost la fel, si am avut un ghinion! :
am deschis revolta pe un oras de al unui jucator inactiv si am trimis nava de colon.. a fost blocata tot asa ca la restul jucatorilor pana cand problema s-a remediat. apoi s-a intors si am vrut sa o trimit din nou, dar am avut 2 mari ghinioane:
1 - jucatorul intrase pe cont si isi convocase gardienii
2 - la calculul de timp (cat face nava pana la el) imi spunea ca ca nava ajunge cu 2 MINUTE dupa ce se termina furia!!! :(:(:(:(:( :( :( :( :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus