Traferiment

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8418

Guest
Propun o noua functie.
Propun trasferimentul de MONEDE DE AUR de pe un cont pe altul.
1.Aceasta setare sa fie pusa la setari(in bara de meniu)
2.Cu urmatoarele setari:
a)sa fie un cod care sa fie trasmis de pe un cont pe altul ca la activarea contului
b)si sa se poata pune numarul de monede pe care vrei sa te trasmiti pe un alt cont.
Sper sa fie luata in considerare aceasta propunere.
 

DeletedUser11464

Guest
Pro
P.S.-Moderatorii doar vor citi dar nu vor intreprinde nimic.
Parerea mea
 

DeletedUser

Guest
Daca ai monede de aur sunt doar pe o lume sau pe tot contul?
 

DeletedUser

Guest
Oricum aceasta optiune ar fi utila, dar nu vad ce ar putea face moderatorii forumului extern in afara de a trimite propunerile voastre mai departe adminilor si ei sa trimita tot asa mai departe. Din cate am observat modificarile, in ceea ce privesc optiunile jocului, sunt universale, adica se modifica pe toate serverele de Grepolis( ro, us,uk etc) nu se pot introduce doar pe serverul ro. Daca observatia mea este gresita, rog sa fiu corectata. Spun asta pentru ca am vazut ca modificarile de ieri de pe ro la updatarea serverului au coincis cu cele de pe serverul american. Asa ca propunerile voastre pot doar fi doar trimise mai departe, pentru ca eu nu cred ca modificarea structurii tine doar de echipa de administrare a serverului ro.
 

DeletedUser

Guest
oricum aceasta optiune ar fi utila, dar nu vad ce ar putea face moderatorii forumului extern in afara de a trimite propunerile voastre mai departe adminilor si ei sa trimita tot asa mai departe. Din cate am observat modificarile, in ceea ce privesc optiunile jocului, sunt universale, adica se modifica pe toate serverele de grepolis( ro, us,uk etc) nu se pot introduce doar pe serverul ro. Daca observatia mea este gresita, rog sa fiu corectata. Spun asta pentru ca am vazut ca modificarile de ieri de pe ro la updatarea serverului au coincis cu cele de pe serverul american. Asa ca propunerile voastre pot doar fi doar trimise mai departe, pentru ca eu nu cred ca modificarea structurii tine doar de echipa de administrare a serverului ro.
corect !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus