Topic razboi

  • Autor subiect Lucemferre
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Salut.

Vin cu o propunere care sper sa va placa.

Propun ca sa se faca un topic ca "Politică şi propagandă Lumea Alpha/Beta/Gamma/Delta" sau "Aliante si membri", sa fie un topic numit Declarare razboi", unde sa poata o alianta sa declare oficial aici pe forum razboi altei aliante, unde sa pune conditiile razboiului si alte chestii, dar trebuie sa fie si deacord cu razboiul si cu conditiile liderii de la amandoua aliante.

Credca am fost pe intelesul toturor!
 

DeletedUser

Guest
Stai...cum sa fie de acord cu razboiul? Eu te atac si cu asta basta, nu stau sa discut conditiile in care te atac.

sparta_smiley.gif
 

DeletedUser

Guest
Vreau ca forumul sa fie mai misto, nu sa se discute doar pe intrebari propuneri si off topic sau ce mai este pe aici.
Sa fie mai distractiv pe forum!
 

DeletedUser

Guest
Ar fi frumos sa fie mai multe discutii, dar o sa vezi ca aceiasi cativa oameni vorbesc pe forum. Pana la urma, forumul asta nu este necesar jocului si chiar daca oamenii mai intra sa vada schimbarile, nu ii poti forta sa posteze. Eu intru pentru ca imi plac forumurile, dar unii vor doar sa-si vada de jocul lor si atat.
 

DeletedUser

Guest
Cu ce propunere ar trebui sa vin ca sa fie acceptata???
 

DeletedUser

Guest
Opreste-te o secunda si gandeste-te de ce intrebarea ta este cam stupida.
 

DeletedUser

Guest
Din cate am vazut aici pe forum, cam totul este stupid.
Ce farmec mai are acest forum daca nu ai ce discuta pe el.
Credca o sa vin cu o propunere noua, poate o sa fiti deacord cu aia, ca cu asta nu sunteti deacord.
 

DeletedUser

Guest
Din cate am vazut aici pe forum, cam totul este stupid.
Ce farmec mai are acest forum daca nu ai ce discuta pe el.
Credca o sa vin cu o propunere noua, poate o sa fiti deacord cu aia, ca cu asta nu sunteti deacord.

ma, da esti disperat rau ca cineva sa iti accepte o propunere..... data viitoare, cand faci o propunere, incearca sa gandesti vreo 10 minute, si nu mai veni cu ide gandite pe WC poate atunci o sa-ti acceptam ideile

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt prezenţi utilizatori cu vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

E valabil pentru toti. FARA aluzii rautacioase. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma, da esti disperat rau ca cineva sa iti accepte o propunere..... data viitoare, cand faci o propunere, incearca sa gandesti vreo 10 minute, si nu mai veni cu ide gandite pe WC poate atunci o sa-ti acceptam ideile
Chiar esti tu sigur unde a gandit el acea propunere? Sincer , si mie imi displace, dar si mai mult de atat imi displac oamenii ca tine care fac ca forumul sa fie un loc plicticos, unde fiecare topic, cu cate o propunere mai buna sau mai rea, se incheie cu vorbe urate care nu-si au rostul.
Da ideea e proasta intradevar, dar nu trebuie sa raspunzi asa, daca nu ai nimic interesant de zis, mai bine o ignori sau dai un raspuns civilizat.
On topic: ma abtin a-mi exprima parerea in legatura cu aceasta propunere.
 
Sus