Top 10 luptatori:

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser8189

Guest
update
Xs8oCS74XwQSCOuiP2Mf.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Luptatori aliante:

1 Lost Legion 2835155
2 Lupii Marilor 2111098
3 La Grande Armee 1371424
4 NEW WORLD ORDER 945929
5 onoare si respect 896757
6 Lost Tribe 517156
7 Purcelusii 448404
8 The Legion United 403431
9 DELETE ACADEMY 394279
10 -- DACIA ETERNA -- 387745
Au progresat baietii lui Napoleon.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
hai pa draku, suntem inaintea la onorati??? :D noi cu 50 de membrii??? :D
 

DeletedUser9247

Guest
Cine ma ataca si pe mine?
Vreau sa ajung primu la aparatori :D
 

DeletedUser

Guest
vad ca te-ai descurcat! :) ce e linistea asta, de zici ca hiberneaza toti!! :D "eu vara nu dorm" a expirat?? :D
 

DeletedUser

Guest
Nu ma pot abtzine ca la aceasta rubrica de luptatori din lumea cultivatorilor de conopide sa scriu asta:

DACA NU I-AM TRAS LA FESTIVALURI CU RESURSE IN ULTIMELE 4 LUNI ... DE AM RUPT. Pe fiecare oras. Adaug. In mod ciudat, am descoperit ca daca esti smecher, faci la pcte -scuzatzi- kklau, numai profitand de faptul ca te ataca altzii. Cu conditzia ca nu e molutza. Ca daca trece molutza pe acolo, trebuie sa recultivi porumbii.

Fernando, sper sa nu te superi ca am batut campii. Stii ca-s batatoare de campii. :D Va pup, mai frumosilor si sa ne auzim de bine.
 

DeletedUser2039

Guest
Aici da-mi voie sa te contrazic, lumea cultivatorilor de conopide si nu prea, aveam un nucleu de jucatori care se cunosc bine intre ei si pe care nu i-am prea vazut aici pe forumul extern, as putea zice chiar deloc, sunt elita din alianta Lupii marilor, care desi suntem pe o lume pasnica sunt multimilionari in puncte de batalie, teoria mea este ca le-au obtinut in circuit inchis (banuiesc ca s-au atacat intre ei de au ajuns milionari la acest capitol, dar poate ca gresesc si vor binevoi sa ma corecteze ) asa ca nu sunt toti legumicultori, unii mai exerseaza si arta razboiului in pasnica Hyperborea. Primim pupici si sa auzim numai de bine.
 
Sus