Top 10 luptatori:

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser9489

Guest
Luptatorii lumii Hyperborea


UvMlI683t9FgxRHXofcV.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Iar daca tu erai mai activ si nu era doar gura de tine, cu siguranta ai fi atacat si tu! Dar simte-te bine, posteaza si tu, esti pe 10! Felicitari!
 

Rareshhh

Membru activ
Prietene la atacatori sunt peste tine la momentul actual ;) Pe alte lumi nu am mai intalnit acest topic "Top 10 luptatori" dar daca fernando e in acest top de ce sa nu faca el un topic inutil pe forum :)
 

DeletedUser9377

Guest
fernando te rog nu te bate cu pumnul in piept asa k esti tu regele regilor!cum sa nu fii in top fiind 5 din aceeasi alianta pe aceeasi insula?acele cateva puncte sunt de la distrus 6 spadieri +/-ceva trimisi ai zeilor sau ceva asemanator;)

as zice k topicul se poate sterge
 

DeletedUser9489

Guest
Hai sa nu ne dam chiar asa de importanti cristi, ca nu suntem. Si faptul ca am castigat o lume, nu prea se vede, dar revenind la subiect. Serios.... acele cateva puncte? Sunt 481 acolo (am aproape 600 momentan). Si nu stiu cum se vede la tine (e defecta placa video =)) )
ca prin 6 spadieri +/- nu faci 481. Iar un trimis al zeilor (Godsent) valoreaza doar 3 pb.

Dupa ce am fost atacati din toate partile, e normal ca trebui sa comentam.

''Hop si nea Ion ca si el e om''.
 

DeletedUser9377

Guest
Adisor pe bune vorbind e ciudat sa te bucuri asa k esti in top atacatori cand cel de pe primul lok(puncte) are abia 2k pct pe oras
stai sa faca lumea macar 5k sa inceapa luptele alea frumoase:X
 

DeletedUser9489

Guest
Ce lupte ? Ce visezi de frumos.... Daca nu se fac cuceriri. Si tu oricum esti ferma Centurionilor. Nu esti la margine de harta ca te-ai logat printre primii , dar esti inactiv!
 

DeletedUser9377

Guest
Ce lupte ? Ce visezi de frumos.... Daca nu se fac cuceriri. Si tu oricum esti ferma Centurionilor. Nu esti la margine de harta ca te-ai logat printre primii , dar esti inactiv!


bai miniteznicus
unde vezi tu macar vreun semn de farmare in astea?
waPe2jnFLOEuyHQbulwE.jpg
am primit doar un atac si ala stupid.....
deci adisor ciocu mic si jok de glezne k nu is ferma nimanui....nu iti face griji de mine;)
 

DeletedUser2673

Guest
Aveti amandoi dreptate.
Apucate fernando si ataca ca ai iesit din top si incepi sa cazi in jos :p
 

DeletedUser

Guest
fernando ce faci fratele meu ? uitate ca nu mai prinzi top 10 :p mai vb cu cineva sa te mai atace sa urci iar in top :)) vezi ca la atacatori nici acolo nu prinzi topul
 

DeletedUser9105

Guest
Mai imi trebuie vreo 2 nivele la academie sa cercetez o unitate cu care sa atac, pana atunci mai faceam niste puncte :)
 

Rareshhh

Membru activ
Luptatorii lumii Hyperborea


UvMlI683t9FgxRHXofcV.png

A trecut deja o saptamana de la ultima actualizare (si singura de altfel) deci ar cam trebui sa actualizezi acest topic din nou :)
Sau acum ca nu te mai afli in top nu te mai ocupi de topic ? :-j Ai vrut doar sa vada lumea cat de bun esti tu si ca ai ajuns pe locul 2 la luptatori? (penibil) Acum astept un post din partea ta prin care sa te scoti spunand ca nu ai avut timp sau asa ceva ;)
 

DeletedUser

Guest
A trecut deja o saptamana de la ultima actualizare (si singura de altfel) deci ar cam trebui sa actualizezi acest topic din nou :)
Sau acum ca nu te mai afli in top nu te mai ocupi de topic ? :-j Ai vrut doar sa vada lumea cat de bun esti tu si ca ai ajuns pe locul 2 la luptatori? (penibil) Acum astept un post din partea ta prin care sa te scoti spunand ca nu ai avut timp sau asa ceva ;)

Au mai trecut aproape 5 luni si singurul care mai e sus este Ioutqp. Bravos!
 
Sus