Top 10 aliante

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser9247

Guest
Nu imi spuneti ca ati mai convins 9 jucatori de 10K din LL sa vina la voi:)))
 

DeletedUser

Guest
Nu imi spuneti ca ati mai convins 9 jucatori de 10K din LL sa vina la voi:)))

Nu...ca nu avem nevoie sa fim spionati :)) Avem resurse umane cat pentru 2 aliante, am spus chiar de la inceput sa aveti rabdare o saptamana pana ne facem echipa maxima admisa de acest server + deseara sa fiti online cam pe la ora 24:00 sa va uitati cum sarbatoreste La Grande Lost Legion :))
 

DeletedUser

Guest
Napoleoane., ati facut o fuziune formidabila, va potriviti foarte bine, pana la urma, cu david. Asa mancatori de ciocolati maro, mai rar.
Tie chiar nu-ti e jena sa apari acum si sa ai tupeul asta? Oricum, va fi interesant de asteptat sa vedem care pe care il va manca pana la urma, ca tare-mi pareti, amandoi, niste ciocolate maro.

PS: Acum va rog sa ma scuzati, ma duc sa-mi sterg mucisorii de la plans si sa-mi pun o perna sub fund ca sa dau cu el de pamant ca ati urcat voi pe 1.
 

DeletedUser

Guest
Ionut nu iti poti permite sa zici asta deoarece noi suntem adevarata LL....
 

DeletedUser9247

Guest
Neinteresant (pentru mine) .
Eu sunt in Lost Legion II :)
Este interesant sa vad cum luptati pentru locul 1 si nu observati ca niciuna dintre aliantele Lost Legion sau La Grande Armenu este pe primul loc .
 

DeletedUser

Guest
Da sigur LL2 alianta proiectata si conceputa de mine si condusa de florinnn09 sa ajunga pe locu 1 nu prea prevad ca nu a fost proiectata pentru asta dar lasa nu te supara , ramai cu speranta !
 

DeletedUser

Guest
Neinteresant (pentru mine) .
Eu sunt in Lost Legion II :)
Este interesant sa vad cum luptati pentru locul 1 si nu observati ca niciuna dintre aliantele Lost Legion sau La Grande Armenu este pe primul loc .

Cum sa nu fie pe primul loc? Nu mai cunosti cifrele? 1=UNU, 2=DOI, 3=TREI...restu...sunt si ei printre noi :))
 

DeletedUser

Guest
update

top10aliante.jpg
Im da si lacrimirile cand ma gandesc ce frumos era pe atunci duceam LL pe locul 1 :)era frumos cu colegi tot...
Peste 2 luni din ziua aia a venit dfa si acu 1 saptamana a distrus tot...pacat....
 

DeletedUser9247

Guest
De ce tot dai vina pe Silviu ? Din cauza comportamentului tau ai fost dat afara.;)
Tu stiai ca esti pe primul loc doar pentru ca nu vreau eu sa plec din LL II, nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ce tot dai vina pe Silviu ? Din cauza comportamentului tau ai fost dat afara.;)
Tu stiai ca esti pe primul loc doar pentru ca nu vreau eu sa plec din LL II, nu?

In locul tau nu as deschide gura, atata timp cat el a infiintat alianta, de unde pana unde sa fii tu pe locul 1? Gandeste si tu putin ca deaia ai capul pe umeri sau il tii doar ca sa nu te ploaie in gat? :(
 

DeletedUser

Guest
Napoleon., nu stii toate dedesubturile de la noi. Ionut are dreptate, in special in privinta concedierii lui David. Faptul ca un conducator atat de bun ca tine l-a crezut si integrat in echipa lui m-a surprins mult.
 

DeletedUser

Guest
Napoleon., nu stii toate dedesubturile de la noi. Ionut are dreptate, in special in privinta concedierii lui David. Faptul ca un conducator atat de bun ca tine l-a crezut si integrat in echipa lui m-a surprins mult.

O sa ramai surprins in continuare.
 

DeletedUser

Guest
=))))))))))))))))))))))))) eu sunt chiar sigura de ce se inteleg astia doi asa bine. :D
 

DeletedUser

Guest
Asta a fost clasamentul inainte de dezintegrare pentru ca deja ati cazut pe 2(si veti cadea mai jos)
 
Sus