TIGERS

  • Autor subiect DeletedUser16072
  • Data de început

DeletedUser16072

Guest
Salut,daca vreți să aveți parte de o alianta luptătoare,cu multe acțiuni și membrii comunicativi,intrați în m54 ,alianța TIGERS.
invitatie:https://ro0.grepolis.com/invite-960...tation_mac=717de377&ref=player_invite_to_ally
Vom duce acest nume departe pe aceasta lume!Nu ne pasa sa câștigăm neapărat ci sa ne distram,nu uitam niciodată că viața bate jocul.
Chiar daca am esuat pe alte lumi,vom tot incerca pana vom reusii,asta se numeste perseverenta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16406

Guest
Salut,daca vreți să aveți parte de o alianta luptătoare,cu multe acțiuni și membrii comunicativi,intrați în m54 ,alianța TIGERS.
Vom duce acest nume departe pe aceasta lume!Nu ne pasa sa câștigăm neapărat ci sa ne distram,nu uitam niciodată că viața bate jocul.
Ca de fiecare data, ti-ai incercat norocul cu alianta pe fiecare lume si pe fiecare lume ai dat gres cu fiecare proiect, chiar de era unul PLAGIAT...

Uooo
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Neatza daca imi lasi un link de invitatie vin si eu sa te ajut cat de cat nu stiu cat de mult dar o sa iti fiu defenderul aliantei
 

DeletedUser15344

Guest
Domnule Firsa daca as avea de ales intre a juca cu tn sau cu copilul asta as juca cu el cel putin el nu ar ceda orasele la dusmani si nu ar mai intra pe cont .... batandu si joc de restul ce raman pe granita ...
:) in plus macar omul isi bate capul mie imi place spriritul lui cati dintre domniile voastre incearca proiecte noi de alianta nu conteaza cat sta sau nu sta alianta conteaza ca incearca poate ca nu pe asta dar eu cred ca pe o lume viitoare
Tigru lui se vor batea pt minuni cu eu stiu o alianta consacrata pana mea demosul pirati sau eu stiu
 

DeletedUser15344

Guest
Deci alianta Tigers cauta membri loiali si dornici de actiune .
 

DeletedUser15344

Guest
Bre Gucci dc nu te bagi ma si tu cu el tu ai un pic de exp el la fel puneti mana pe o mare si faceti treaba buna si aveti sanse reale ca nu sunt cine stie ce proiecte :)
 

Homeland Sec.

Membru activ
Domnule Firsa, daca as avea de ales intre a juca cu tn sau cu copilul asta as juca cu el cel putin el nu ar ceda orasele la dusmani si nu ar mai intra pe cont

Nu te-a pus nimeni sa te joci cu mine
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
Si hai sa nu vorbim despre lucruri pe care nu le intelegem.
In orice caz, succes cu noul proiect, poate iese ceva.
 

DeletedUser14960

Guest
AntonioHD- acel tip de intemeietor care isi face alianta joaca pana iese protectia si dizolva alianta lui si dupa se duce la cea mai buna alianta din lumea respectiva. Bai noobule esti cel mai praf jucator vazut vre-o data...
smiley_emoticons_bravo2.gif


Bravo .
 

DeletedUser16072

Guest
AntonioHD- acel tip de intemeietor care isi face alianta joaca pana iese protectia si dizolva alianta lui si dupa se duce la cea mai buna alianta din lumea respectiva. Bai noobule esti cel mai praf jucator vazut vre-o data...
smiley_emoticons_bravo2.gif


Bravo .
Iarta-ma ca iti raspund abia acum!Luana este cea care a iesit iar din cauza ei s-a desfintat alianta!Probabil ca nu ai de unde sa stii datorita faptului ca intri o data la 2 zile.
 

DeletedUser16074

Guest
Scuzele mele, dar erai cam incompetent... De asta am ieșit
 
Sus