Tigers ( Lumea Baris )

  • Autor subiect DeletedUser15344
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
Salut Dragilor ,
Va invit pe toti incepatori experimentati cu gold fara gold ca o sa duceti lumea la capat ca o sa renuntati chiar dupa protectie pe Lumea Baris o lume cu sistem de asediu o lume cu setarii acceptabile ,
Deasemeni va invit in alianta Tigers o alianta care ati vazut o toti la inceput de lume , pe cam toate dar caruia nimanui nu ii da sanse . ...

Alianta este condusa de AntonioHD , nu prea e el nu stiu ce experimentat dar mie unul imi place spiritul lui si mi sa luat ' de marile vedete ' care nu ii dau deloc credit si il iau si la misto .
Sunt sigur ca multi ati fost la randul vostru copii si ati avut planuri si visuri asa ca va rog pe toti sa ii aratam ca cu ajutorul nostru alianta lui va rezista mult timp pe Lumea Baris si totodata incurajam si proiectele mici in defavoarea aliantelor consacrate si a marilor jucatori .

va astept pe lumea Baris .
https://ro0.grepolis.com/invite-960...tation_mac=717de377&ref=player_invite_to_ally
 

DeletedUser2039

Guest
Multi au fost la randul lor copii, ce bine era daca erau toti la randul lor copii, dar na unii s au nascut batrani.
 

Gymus

Membru activ
Eu unul apreciez munca lui Antonio... cu timpul poate o sa-si formeze un nucleu de jucatori.
 
Sus