The Lords of Eternity-pro si contra

DeletedUser

Guest
Intotdeauna vor fi inactivi de-a lungul timpului, asa ca va voi face cu siguranta locuri:)
 

DeletedUser

Guest
Toate la timpul lor, Zhao.Toate la timpul lor.

Desigur, glumeam mai sus. Ar fi fost unfair din partea mea să ridic pretenția de a mi se păstra cele 2 locuri solicitate. Când va fi momentul și va exista oportunitatea și aceeași deschidere din partea ta, cu plăcere.
 

DeletedUser

Guest
ZhaoYun , bine ai venit si multumesc pentru prezenta.

Haideti sa pastram discutia despre lumea delta si pe masura ce lumea si alianta se schimba sa o urmasim si analizam . Ce parere aveti?
 

DeletedUser

Guest
Bine te-am gasit Alandala, datorita mesajului tau sunt aici.
Sunt de acord cu ceea ce ai spus. :)
 

DeletedUser

Guest
Eternity sunteti niste baieti de nota 10 si ca aliati,imi pare rau ca nu am putut intra la voi,v-am zis si motivul.Sper sa faceti treaba buna si sa va respectati colegii cum ati facuto si pana acum(aliati,membri,pna-uri,etc).


Eu pe delta nu voi mai activa am deja doua lumi si numai dau randamentul care ar trebui,asa ca voi renunta,ramanem pe gamma in continuare buni prieteni.

Meritati tot respectul,bafta multa in continuare,sunteti demn de invidiat.:cool:
 

DeletedUser

Guest
ZhaoYun , bine ai venit si multumesc pentru prezenta.

Haideti sa pastram discutia despre lumea delta si pe masura ce lumea si alianta se schimba sa o urmasim si analizam . Ce parere aveti?

Eu zic că despre Delta discutam.

În ceea ce privește analiza unei Alianțe ( în acest caz LoE ) ea nu se poate face decât din două posturi :
Din postura de membru/aliat sau din cea de inamic.Restul...nu e analiză. Eventual, doar statistică.

Cum nu sunt nici una nici alta și până mă voi afla întro postură sau alta, comentariile mele se opresc aici.
 

DeletedUser

Guest
Am verificat unde esti localizat pe harta, dar din pacate esti mult prea departe de nucleul nostru. Imi pare rau.
 

DeletedUser

Guest
Sunteti din punct de vedere profesional niste adevarati profesionalisti!
 

DeletedUser

Guest
Mulțumim Just, pentru apreciere. :)

Însă, nu facem din acest joc o profesie, în sine.Căutăm doar să jucăm acest joc așa cum trebuie și să încercăm să fim cei mai buni.
Dacă vom reuși sau nu acest lucru, rămâne de văzut.Important este însă, că încercăm!
 
Sus