The Lords of Eternity pe Lambda (RUSINE!)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cativa fosti jucatori Centurioni de pe Delta,care au participat la razboiul contra aliantei TLoE pe acea lume,au intemeiat alianta The Lords of Eternity pe Lambda.La inceput am fost placut surprins ca vechea mare alianta a renascut,apoi am fost mahnit de modul de conducere si de diferenta ca dintre cel la pamant dintre actuala si fosta alianta TLoE.Alianta a fuzionat acum si se numeste The Lord of Black.Ati patat numele Eternity si de o fosta alianta de neuitat.
Asta asa,Ben Hur si Zarule mai sunt si alti TLoE care citesc forumul,sper ca nu se vor mai intampla magarii de genul.
Am postat pentru a ruga jucatorii sa nu se foloseasca de nume mari pentru a le da uitarii cum prind ceva mai bun,ce se face acum din numele Centurionii este acelasi lucru dar nu mai este nimic de facut,hai sa nu facem asta si cu TLoE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2795

Guest
TLoE nu va mai fi niciodata ce a fost
La fel si Centurionii
Dar poate din lipsa de inspiratie este mai usor sa pui ca denumire a aliantei marci unicat
Este o parerea
 

DeletedUser

Guest
multi membri din Tloe vechi sau alaturat chiar din primele luni centurionilor,iar fara anumiti jucatori alianta nu va fi niciodata aceiasi!
 

DeletedUser

Guest
Atat Centurionii cat si TLOE nu au fost reprezentati de adevaratii membrii ai acestor aliante...ma refer aici la acest Iulius Cezar care a intemeiat Centurionii pe Lambda si care pe Delta schimba aliantele dupa cum batea vantul...sper doar ca aceste 2 aliante pe viitor sa revina pe o noua lume si sa dea Grepolisului o noua confruntare cu cei mai buni luptatori pe care ii are fiecare tabara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus