The Black Scorpions

  • Autor subiect DeletedUser14810
  • Data de început

DeletedUser14810

Guest
Salut tuturor, am decis sa fondez o alianta noua, alianta in care sunt binevenite reformele sugestiile si buna dispozitie.Deci astept jucatori care au experienta cel putin juma de an stiu sa dea atacuri la secunda, stiu ce e aia razboi ,stiu secretele jocului si jucatorii aceia care sunt nerabdatori de ceva nou sa aiba nopti albe la calculator sa simta grepolisul pe pielea lor .

Deci acei care doresc sa mi se alature mie se inscrie mai jos si ne pozitionam in nord-est.
Deci va astept.
 

DeletedUser

Guest
Salut tuturor, am decis sa fondez o alianta noua, alianta in care sunt binevenite reformele sugestiile si buna dispozitie.Deci astept jucatori care au experienta cel putin juma de an stiu sa dea atacuri la secunda, stiu ce e aia razboi ,stiu secretele jocului si jucatorii aceia care sunt nerabdatori de ceva nou sa aiba nopti albe la calculator sa simta grepolisul pe pielea lor .

Deci acei care doresc sa mi se alature mie se inscrie mai jos si ne pozitionam in nord-est.
Deci va astept.
As veni și eu în alianță dacă se poate...am explicat. de 4 ani pe diverse lumi;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14810

Guest
facem cum intru pe lume iti trimit link si te pun pe acceiasi insula cu mine
 

DeletedUser

Guest
Da colegule...de abia aștept să se deschidă lumea...o sa vorbim pe privat mai mult în legătură cu Alinta. Îmi multumesc!
 
Sus