Tetris Team.

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început

DeletedUser5208

Guest
Cum stau lucrurile in cadrul Tetris Team ?


Uite asa.


Dictatura tati :)


Ce inseamna in ochii mei dictatura si ce va insemna pentru voi dictatura din momentul in care terminati acest mesaj .


In primul rand , in momentul in care am ales sa fiu lider si sa conduc intr-o maniera stricta am renuntat la dreptul de a avea mila . Mila o oferim pe strada saracilor si celor care consideram ca are nevoie . Intr-un joc de razboi , arati mila doar fata de cei pe care i-ai invins .

Pentru voi faptul ca va aflati si ramaneti in aceasta alianta inseamna ca va supuneti regulilor impuse de conducere.

Pe scurt : Unitatile , resursele , satele voastre apartin aliantei . Voi sunteti cei care le cresteti pentru acelasi scop . Reusita aliantei


Ganditi-va la tot ce poate merge mai rau pe un joc online ...apoi imaginati-va ca astea vor fii conditiile pe care le vei vedea in jurul vostru. De la mine veti auzi ordine atunci cand vine vorba de joc nu pareri sau rugaminti despre ce ar trebui sa faceti .


Am condus triburi si aliante de succes , asta intentionez sa se intample si aici. Asta voi face .

Din momentul in care ati citit acest text , aveti 24 de ore timp in care sa raspundeti daca sunteti sau nu de acord cu conditiile impuse de mine .

Cum raspundeti in cazul in care credeti ca nu e pentru voi ?


"Imi pare rau sunt un las , nu e pentru mine ..eu vreau fluturasi si inimioare si nu am ce cauta in Tetris Team ."


Cum va vom privi in momentul in care citim raspunsul dumneavoastra ? Ca si cum ati fi scris :
"Imi pare rau sunt un las , nu e pentru mine ..eu vreau fluturasi si inimioare si nu am ce cauta in Tetris Team ."



Si stati linistiti , din momentul in care ati ales sa ramaneti in alianta . Ati semnat cu dracul ..aici ramaneti!






Membrii Tetris Team nu au drept de chat si nici nu pot raspunde la mesajele voastre .

De asemenea toate discutiile cu si despre ei , pareri , informatii vor trece prin iTonique si atat !

Nimeni in afara de iTonique nu decide in cadrul TT si nu va decide vreodata.

Membrii echipei de conducere din Tetris Team sunt


Intemeietor : iTonique
Conducere : iTonique
Recrutor : iTonique
Moderator forum : iTonique
Judecator : iTonique





Cu drag,

Conducerea Tetris Team




Vreti sa veniti ?:) Recrutam si spioni ...e important sa mentionati durata de campare la noi si informatiile pe care doriti sa le dati mai departe pentru a le facilita cu usurinta.
 
Sus