Stirile epsilon

DeletedUser3991

Guest
E vara , e cald, e frumos afara...e vacanta.
Sa vezi cand da frigul cu v-ati dori sa "dormim".
 

DeletedUser

Guest
Cine reuseste sa imi spioneze ultimul orasel de pe EPSILON, il ofer gratis, iar eu ma voi lasa de lumea respectiva. :))
 

DeletedUser3991

Guest
Cine reuseste sa imi spioneze ultimul orasel de pe EPSILON, il ofer gratis, iar eu ma voi lasa de lumea respectiva. :))

Esti amuzant, si naiv in acelasi timp.
Cine vrea sa-l cucereasca , nu trebuie sa-l spioneze. Ai 1M de arginti acolo macar?
 

DeletedUser

Guest
Pai asta e surpriza... daca esti curios incearca.
Si cine vrea sa il cucereasca, sa afle ca este imposibil de cucerit. Am ,,spate" acolo !
Asa ca singura cale este sa ma spioneze, iar atunci voi ceda orasul de buna voie.
 

DeletedUser3991

Guest
Pai asta e surpriza... daca esti curios incearca.
Si cine vrea sa il cucereasca, sa afle ca este imposibil de cucerit. Am ,,spate" acolo !
Asa ca singura cale este sa ma spioneze, iar atunci voi ceda orasul de buna voie.

ma indoiesc ca esti asa "viteaz".
Nu am decat 145 de orase, daca dau cu cate 10k de pe fiecare spionaj cam ramai fara "malai" .
 

DeletedUser

Guest
Pai incearca... imi pare bine ca imi goleste cineva pestera si ii pot da orasul. Asa cu mult argint in ea... este pacat de oras sa il dau aiurea :))
 

DeletedUser

Guest
ma indoiesc ca esti asa "viteaz".
Nu am decat 145 de orase, daca dau cu cate 10k de pe fiecare spionaj cam ramai fara "malai" .

Hai scoate odata malaiu ala ca ma plictisesc pe epsilon si m-as lasa dupa ce as scapa de argintul din pestera... :((((
Si apoi oricum la cate trupe am pe acolo (zeci de mii terestre) nu prea are rost sa ma atacati =)))) :)
dsc04443q.jpg

dsc04445.jpg


Scuze de calitatea proasta a pozelor, insa nu imi merge print screenul sa fac, si am facut cu telefonul.
 

DeletedUser

Guest
Am fost spionat cu succes de catre DOFY din DACII LIBERI. Felicitari lui!
Am terminat si ultimul scop pe care il mai aveam acolo.
Multa bafta tuturor care au ramas. :))
 
Sus