Stie cineva cum se face asta?

  • Autor subiect DeletedUser9777
  • Data de început

DeletedUser9777

Guest
Pentru a putea să beneficiați de premiu, sunteţi rugat să trimiteţi un tichet de tip forum cu titlul "Câștigător concurs" către sistemul de suport începând cu data de 25 septembrie până pe 30 septembrie 2016

În tichet trebuie să specificați că sunteți jucătorul X (numele de joc si numele de forum) și că ați câștigat premiul în valoare de ........ monede de aur la concursul Prima zi de scoala
 

DeletedUser12202

Guest
Daca am uitat parola si email-ul de la un cont,ce pot face pt.a a-l recupera ?
Nu folosesc email( :( ) si am schimbat la un moment dat parola consacrata :(((.
Pot demonstra altfel ca eu sunt eu :)?
Am un nr.de telefon ...valid :) si multi stiu ca Eu sunt Eu.Este vorba de contul Nasira (citit de la dr.spre stanga,Arisan :) ).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Va multumesc,dragi admini.Mi se parea normal sa mi se raspunda-in atat timp-,sa mi se spuna macar : nu se poate face nimic,este problema ta ca esti o .......cascata (spus frumos,toanta de-a binelea-din pct.meu de vedere).
Dar,un raspuns merita orice intrebare,oricat de absurda este.
Mai sunteti pe joc dragii mei admini,altfel decat cu anunturi seci sau...concursuri ?
La intrebarea asta,nu vreau raspuns :).
 

db22urs

Membru activ
incearca sa faci un tichet, ar trebui sa se rezolve... si de obicei, un cont de mail are atasata o alta adresa de mail sau/si un nr de telefon. ganseste-te, daca ti-a facut altcineva contul de mail e posibil sa fi bagat contul lui la recuperare... sau poate ti-a bagat numarul de telefon. daca ai uitat si adresa de mail, du-te la setari, si la setari cont prima rubrica este adresa de email. click.... si poate iti aduci mai multe aminte. :) sper ca ti-am fost de folos... scuze ca nu am intrat mai de mult, dar pur si simplu nu-mi mai face placere sa intru pe aici... prieteni stiu de ce. :)
 

DeletedUser15785

Guest
ce s-a-ntamplat sefa? te supara careva? spune cine si ii sparg contul :)))
ursule, ce s-a-ntamplat cu rusul?
 

DeletedUser9563

Guest
Daca am uitat parola si email-ul de la un cont,ce pot face pt.a a-l recupera ?
Nu folosesc email( :( ) si am schimbat la un moment dat parola consacrata :(((.
Pot demonstra altfel ca eu sunt eu :)?
Am un nr.de telefon ...valid :) si multi stiu ca Eu sunt Eu.Este vorba de contul Nasira (citit de la dr.spre stanga,Arisan :) ).
Fa un tichet si probabil unul din "minunatii" admini Grepolis Romania iti va raspunde.
 

DeletedUser15785

Guest
barbarule ... nu te-ai lasat? tind sa cred ca nu esti om de cuvant
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9563

Guest
Ba da.Mai am o saptamina de joc.O data cu inchiderea Byzantium voi disparea.
 

DeletedUser12202

Guest
Va multumesc.
Renunt la Grepo,deci nu mai conteaza.
Va multumesc f.mult pt,raspunsuri dragi colegi de joc.
Dar,pt.prima data, DETEST adminii.EI TREBUIAU sa-mi raspunda,parerea mea.Intrebarea mea era pt.ei,o intrebare simpla.In atat timp,nici unul din ei nu s-a gasit sa spuna nimic.UNUL,ca nu e mult !!!!Daca vorebeam ireverentios,eram automat banata !Dar....c'est la vie toujours ......la vie :)!

Dragi admini,pt.ce sunteti admini ???

Sunt multi tembeli pe Grepo,la fel ca mine,oare nu ar fi cazul sa raspundeti tuturor la intrebari (era o intrebare simpla,decent formulata) ?-nu intra in fisa postului ????
Era greu sa spuneti : daca esti o cascata(sa nu spun...idioata),salut !Dar sa spuneti ceva !!!
Intrebarile jucatorilor adresate voua nu merita raspuns ???
Pt.voi nu exista ...Caracal (avand in vedere ca nu va indepliniti sarcinile) ???
Va doresc tuturor numai bine !
 

DeletedUser12202

Guest
Mi-as dori,ca macar acum,unul din stimabibilii administratori de pe Grepo,sa-mi raspunda la urmatoarea intrebare : intra in fisa postului vostru sa raspundeti la intrebarile puse pe forum de catre jocutari?Da sau nu ?Sau singura voastra datorie este sa banati (si asta...selectiv)?

Pt.ca de citit,.....cititi !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Mi-e dor de Rusul si nu numai.Dar,vorba lui Eminescu : Ce e val,ca valul trece ...
A fost candva GREPO.Ro !
Acum ???grepo.ro :(
 
Sus