Spargere cont!

  • Autor subiect SevSceptic
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cineva mi-a spart contul si mi-a dat inceput nou pe toate lumile . Nu sunt primul care pateste asta. La altii s-a putut rezolva problema , in cazul lui Stupefy de pe omicron unde situatia era la fel. S-au dat orasele inapoi . Vreau si mi se rezolve si mie aceasta problema . De ce nu se poate rezolva asceasta problema si in cazul meu , domnilor admini?
 

DeletedUser

Guest
Situatia ta nu e comparabila cu o alta. Contul tau nu a fost spart...

O zi buna,
 

DeletedUser

Guest
Ma iei la misto ? Ti se pare ca mi-am dat eu de buna voie inceput nou si dupa imi cer inapoi orasele? Am venit acasa si am gasit totul fantoma ! Cand cineva iti intra pe cont si iti da inceput nou fara acordul tau ASTA CUM SE NUMESTE ?
 

DeletedUser9287

Guest
Cum nu a fost spart? Demonstreaza asta...
Mi se pare absurda afirmatia, mai ales ca e venita fara dovada de sustinere!

Avand in vedere ca exista cazuri similare in care s'a putut rezolva imediat prin recuperarea oraselor, asa ar trebui rezolvat si aici incidentul.
 

DeletedUser

Guest
Nu e de mirare,în România orice e posibil ; Despre "fair-play" într-un joc nici nu mai poate fi vorba !
Sev,dacă întradevăr ţi-a fost spart contul şi ţi-ai găsit toate oraşele din all worlds fantomă adu o afirmaţie solidă în legătură cu acest subiect,noi rugăm conducerea în mod respectuos să ia măsuri .


PS,mâine poate fi chiar unul dintre noi în această situaţie .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sev, nu te iau la misto... Nu stiu si nu-mi pasa daca ai dat de buna voie .... Dar pe cont a intrat cineva care stia parola de la cont si de la adresa de mail si chiar te-a anuntat care-i noua parola.. Asa ca asta nu e spargere, ci incalcarea regulamentului.

Tine cont ca pentru actiunea asta e nevoie de confirmare pe mail, deci toata responsabilitatea pica pe tine. Nu s-au inapoiat niciodata orase de cand confirmarea se face pe adresa de e-mail. Cu atat mai putin cand e clar ca situatia nu e prezentata complet.
 

DeletedUser6873

Guest
Situatia ta nu e comparabila cu o alta. Contul tau nu a fost spart...

O zi buna,

Si cum dovedesti ca , contul sau nu a fost spart? Presupun ca daca spui ca nu a fost spart , te bazezi pe ceva real nu doar pe vorbe , nu?
Cazul lui Stupefy este asemanator , el putand sa-si recupereze orasele dar nu si cultura pe care o detinea , dar la Sev nu se poate? Interesant .. Se pare sistemul asta e mult prea corupt , doar traim in Romania , tara tuturor posibilitatilor.
 

DeletedUser

Guest
Cum nu a fost spart? Demonstreaza asta...
Mi se pare absurda afirmatia, mai ales ca e venita fara dovada de sustinere!

Avand in vedere ca exista cazuri similare in care s'a putut rezolva imediat prin recuperarea oraselor, asa ar trebui rezolvat si aici incidentul.

Nu exista cazuri similare... Exista doar plangere similara... Vezi postul precedent..
 

DeletedUser

Guest
Cineva mi-a spart contul si mi-a dat inceput nou pe toate lumile . Nu sunt primul care pateste asta. La altii s-a putut rezolva problema , in cazul lui Stupefy de pe omicron unde situatia era la fel. S-au dat orasele inapoi . Vreau si mi se rezolve si mie aceasta problema . De ce nu se poate rezolva asceasta problema si in cazul meu , domnilor admini?

Nu sunt ok situatiile de genul. Am mai auzit, nu e prima oara. Ar trebui sa existe o modalitate clara de combatere a abuzurilor, altfel oricine poate face orice ii trece prin cap. Nu putem avea un joc fair la modul asta. E usor de spus ca nu se poate face nimic sau ca nu s-a intamplat, e mai greu sa se aplice regulile.
 

DeletedUser12104

Guest
Sev, nu te iau la misto... Nu stiu si nu-mi pasa daca ai dat de buna voie .... Dar pe cont a intrat cineva care stia parola de la cont si de la adresa de mail si chiar te-a anuntat care-i noua parola.. Asa ca asta nu e spargere, ci incalcarea regulamentului.

Tine cont ca pentru actiunea asta e nevoie de confirmare pe mail, deci toata responsabilitatea pica pe tine. Nu s-au inapoiat niciodata orase de cand confirmarea se face pe adresa de e-mail. Cu atat mai putin cand e clar ca situatia nu e prezentata complet.

pai i-a sters contul?...cred ca mai degraba i-a dat inceput nou
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Repet din nou, ca sa se inteleaga... Pentru reinceperea de la inceput trebuie confirmare pe mail. Cand confirmarea e in regula, si utilizatorul stie sa intre pe cont cu noua parola (modificata de cel ce a cerut reincepera) nu se pune problema de spargere. Pentru detalii, zapaciti-l pe SevSceptic.

Subiect inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus