Spam

  • Autor subiect DeletedUser16533
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
A naibii sa fiu daca pricep !Cand vulpea nu ajunge la struguri,spune ca sunt...acri .
Dragilor,nu adminii sunt problema,parerea mea.Noi suntem problema,noi ca jucatori,noi ca...Mafalda ce ne vrem,nu ne iese,adminii sunt vinovati !Nu le ridic mingea la fileu,deloc,sunt un jucator obisnuit,atat.Orice intrebare le-am pus,am primit raspuns,am fost avertizata si mi s-a spus de ce-era corect.Deci ???Nu este logic ca neputiinta noastra in a creea alianta pe care o dorim sa o punem in carca adminilor.Parerea mea.
Mersul pe extern ???Sunt caini cu colaci in coada acolo ???Ati descoperit marea cu sarea acolo ?
Aici,pe Grepo.ro,de noi,ca jucatori,ca alinta ,depinde totul.Nu-mi spuneti ca adminii au ajutata Wild,alianta lui 7bal ca castige(cateva lumi) !
Deci,lasati caterinca,lamentarile,faceti o alianta alianta(spiritul si unitatea de pe vremuri) si jucati !
Mergem pe extern si ...???Ce realizari ati facut acolo ???Ca alianta de romani ?Dar....suntem pe extern,acolo este...totul la superlativ !`E genul : nu conteaza ca curat bude in x tara din Europa,castig euro,lucrez afara !Cine mi-s eu !
Decat la oras codas,mai bine-n satu meu fruntas !
Nu va mai lamentati,jucati !Aici,cu bune,cu rele,gasca sa aveti !Spor.

Sa dau nume de jucatori care au avut contact cu adminii?

Sa mai zic ca o anume alianta se are bine cu domnu' Still???
Si nu,nu vorbesc balarii.
Cred ca o sa postez candva niste lucruri,apoi ma retrag de pe forumul asta :)
Daca dau drumul la papagal,ii fac cruce la forumul si la jocul asta.

Pe de alta parte,ai dreptate.si noi,ca jucatori,suntem vinovati.
Vinovati fiindca permitem multe.
Unii au ochelari de cal si is orbiti de tot ce inseamna grepo.Putini care joaca de distractie,si putini care respecta pe altii.

Ma repet,daca dau drumul la papagal,scot grepolisul ro la pensie.

Puteti sa ma credeti sau nu.

Mai sunt unii pe forum care se plang,dar e un plans din ala de crocodil.
Stiti ce zic? ;)
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
Cam rarute vizitele tale pe forum.
Te.au speriat discutiile savuroase din ultima vreme?:))
Cred si eu...

Pe mine insa,nu ma mai sperie nimic. :)))
 

saca 24

Stie Tot
Nicol,Nicol....iti fuge minte la barladeni deja :D :))))
Tu imi gasesti o galateanca,iar eu iti aduc pachet,un barladean
Facem asa?:))))
 

saca 24

Stie Tot
:))))
Nu am talentul altor ,,,Casanova "si,,Don Juani"de pe grepolis,si nu prea ma descurc cu agatatul :)))

Fie de unde.o fi :))))
De la tara,de la oras,ce mai conteaza? :D
Vorba unui... intelept : ,,semintele acelasi gust are" :))))))

Daca joaca si la pariuri si bea cot la cot cu mine,o iau de nevasta fara sa mai stau pe ganduri ;)

Apropos,cum fu' concertul ala de la Galati?Stiu ca plouase in perioada aia.
Am fost doar in trecere...
 

nicol 10

Stie Tot
Apropos,cum fu' concertul ala de la Galati?Stiu ca plouase in perioada aia.
Am fost doar in trecere...
nu eram in tara atunci dar concertul a coincis cu niste avarii majore la reteaua de apa potabila, astfel ca acel concert a devenit memorabil :) el fiind supranumit concertul nespalatilor, noroc de ploaie. Conform zicalei: Arde satul și baba se piaptănă.
 

saca 24

Stie Tot
nu eram in tara atunci dar concertul a coincis cu niste avarii majore la reteaua de apa potabila, astfel ca acel concert a devenit memorabil :) el fiind supranumit concertul nespalatilor, noroc de ploaie. Conform zicalei: Arde satul și baba se piaptănă.

Nu creeeed :)))) pe asta n.am auzit.o :)))
Ma interesez eu maine daca e adevarat ce zici :)))) :D

Zici ca ai fost plecata din tara?
Pai tu pleci din tara fix cand sunt discutiile mai interesante pe forumul asta? :D
 

DeletedUser6507

Guest
Nu creeeed :)))) pe asta n.am auzit.o :)))
Ma interesez eu maine daca e adevarat ce zici :)))) :D

Zici ca ai fost plecata din tara?
Pai tu pleci din tara fix cand sunt discutiile mai interesante pe forumul asta? :D
Urmez si io:))
 

saca 24

Stie Tot
Urmezi la plecatul din tara?: ))
Bah nene da' toata lumea pleaca in vacante prin strainatate,numa' eu colind prin vacante in Romania :)))
Va respectati,aveti bani.. :D

Aruncati si la mine niste bani,sa ma deplasez si eu intr.o vacanta de lux in afara :)))

Faceti o donatie.
Putem face un chestionar aici pe forum,sa vedem cati or sa doneze pentru un amarastean ca mine.Asa ca idee.
Apoi deschid un cont in banca si il las aici.

Deschidem o campanie numita: Saca24 in strainatate. ;)

Fie.va mila :D
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am intrat de mult pe forum...
Ce am vrut sa spun (noroc ca nu ati vorbit prea mult :) )???Multi...lideri au spioni in alte aliante-logic,este joc de razboi,strategie,dar au multi jucatori cu multi cont pe care ii stiu-ii accepta,ii sustin(de regula,multi conturile sunt si spay).Sunt jucatori care nu mai pot sau nu mai vor sa joace si le preia x,y,z contul pt.orase,pt.pct.aduse aliantei.Aici este vina adminilor ?Daca tu nu stii sa-ti spui parerea fara sa folosesti un limbaj...neadegvat,este vina lor ca ;le ridici migea la fileu si le dai motiv sa te baneze ?Intreb si eu.
Faptul ca se cunosc multi.Si eu cunosc pe multi-joc de ceva timp :).Discut cu colegi,aliati,adversari,Dar atat.Glumim,radem,dar cand este atac,este pe bune,cucerire,pe bune(numai eu stiu :) ).Intre a comunica cu toti si a-ti reaspecta alianta si aliatii,este diferenta mare.Mi-am respectat atacatorii,am vorbit cu ei,am glumit,asta nu ne-a impiedicat sa jucam pe bune,sa ne straduim sa obtinem ce vrem,sa ne felicitam cand era cazul ca a fost,ca am fost mai buna-depinde.Suntem colegi de Grepo,asa am privit intotdeauna jocul,colegi in tabere adverse.Daca noi ne respectem ca jucatori,daca liderii se respecta si respecta jocul si nu permit...mici-mari ...abateri de la regulament,adminii nu au ce face.Parerea mea ?Noi le oferim posibilitatea-conform regulamentului,sa baneze.Noi toti.Regulamentul impune,bunul simt dispune.
Cati jucatori corecti,jucatori,simpli jucatori intr-o alianta,au iesit cand au realizat ca...ceva pute acolo ?Si cati s-au complacut si s-au facut ca nu vad ?Pt.ca era comod si le era bine ?Cum se spune ???:nici usturoi n-am mancat,nici gura nu-mi miroase !La asta ma refer cand spun ca noi toti suntem responsabil de ce a devenit Grepo.ro.Adminii sunt doar ...admini,noi suntem cei care facem jocul,de noi toti depinde totul.Parerea mea.
Si cu asta gata :).Mai ales ca am observat tendinta de transformare a Grepolisului in...altceva :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Raspundeti-va voi,de cate ori nu ati intalnit postari ale copiilor(12-15 ani),care se laudau ca au x conturi ?Cati ati vorbit cu ei,cati ati luat masuri ?
Intrebare retorica,raspundeti-va voua :)
 
Sus