Spam.

  • Autor subiect DeletedUser16581
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Cred ca nu o sa mai dorm la noapte ca ma face paturile analfabet sau agramat , cel putin eu nu folosesc autocorectorul :) .
Si cand stiu ca vorbesc si scriu corect doar 10% din populatia ROMANIEI , deci chiar nu imi fac griji , si care a schimbat 2-3 vorbe cu tine voce isi da seama ca esti un analfabet la fel de mare .
Dar daca vrei ne masuram si IQ intram amn2 intr o comf webb skype cu partajare ecrane si ne punem amn2 intrebari de cultura generala sau mai simplu intram amn2 pe un joc gen conquistador ( nu mai stiu daca mai este jocul dar acum 4 ani era ) . daca tot te caci pe tine.
Te pupa iuli .
 

DeletedUser6507

Guest
Cred ca nu o sa mai dorm la noapte ca ma face paturile analfabet sau agramat , cel putin eu nu folosesc autocorectorul :) .
Si cand stiu ca vorbesc si scriu corect doar 10% din populatia ROMANIEI , deci chiar nu imi fac griji , si care a schimbat 2-3 vorbe cu tine voce isi da seama ca esti un analfabet la fel de mare .
Dar daca vrei ne masuram si IQ intram amn2 intr o comf webb skype cu partajare ecrane si ne punem amn2 intrebari de cultura generala sau mai simplu intram amn2 pe un joc gen conquistador ( nu mai stiu daca mai este jocul dar acum 4 ani era ) . daca tot te caci pe tine.
Te pupa iuli .
E trivador nu mai e conquistador si iti accept provocarea:),hai sa ne masuram inteligenta;)
 

DeletedUser16759

Guest
eu sunt destept :)
e36a42fd75
 

DeletedUser12202

Guest
Unde dai si unde...crapa !10% din populatia Romaniei vorbesc corect romaneste ???Iuli,stie asta !!!Daca asa stii,daca asa stii tot ce stii...,e trist !Stii !!!Ma gandesc ca ai socotit populatia Romaniei,cei care au facut...scoala inainte de revolutie - ne place sau nu,se invata,cati mai traiesc,ai presupus ca dupa revolutie nimeni nu a mai invatat sa vorbeasca corect romaneste,ai facut un calcul,ai mai pus ceva de la tine si...a iesit 10%.Puilor,mai stiti povestea cu acea persoana care a mers in Franta la scoli inalte si cand s-a intors in sat nu-si amintea,printre...frantuzisme,cum se cheama o anumita unealta din gospodarie cu care a lucrat fregvent ???Cand a primit coada ei peste nas a stiut sa spuna : a naibii grebla !
Cam asa si cu aerele noastre !
Si sa dau si eu o ...axioma,se poarta :))),FARA GOLD,SUNTETI FII PLOII !Felicitari ca sunteti potenti.
Felicitari castigatorilor,le meritati,sincer,pt.tot ce ati facut(stiti f.bine de ce a muscat-o Songul).Pt.a nu fi banata,spun frumos : intr-o lume de agramati,castiga agramatul suprem.
Pacat ca...aura se pune pe toti,fie ca o merita,fie ca nu !
Auzi !!!10% vorbesc corect romaneste !Nu stiu cu cine vorbesti tu,dar eu,mai putin de 10% am intalnit agramati pe Grepo.Probabil nu fregventam aceleasi...cercuri !
Si nu esti in masura sa faci asemenea afirmatii !!!Nu-ti permite pregatirea.Si acum sa fiu scorpie pana la capat : un agramat nu este in masura sa judece cat de corect vorbesc ceilalti.
Nu as fi spus nimic,dar cand vad astfel de postari mi se ridica tensiunea !Jucati Grepo,cum stiti,cum vreti,balacaritive-atat va duce mintea,dar lasati judecatile de atoatestiutori vizavi de romani !Nu lansati verdicte,voi,care habar nu aveti ce inseamna cu adevarat romanii si Romania !
 

DeletedUser6507

Guest
Mai zi ceva micutule Ionut,se pare ca io-s destept si tu iara mai prost ca legea;)).Esti Ionut Dancila;)).
 

NoobFromRo

Stie Tot
Unde dai si unde...crapa !10% din populatia Romaniei vorbesc corect romaneste ???Iuli,stie asta !!!Daca asa stii,daca asa stii tot ce stii...,e trist !Stii !!!Ma gandesc ca ai socotit populatia Romaniei,cei care au facut...scoala inainte de revolutie - ne place sau nu,se invata,cati mai traiesc,ai presupus ca dupa revolutie nimeni nu a mai invatat sa vorbeasca corect romaneste,ai facut un calcul,ai mai pus ceva de la tine si...a iesit 10%.Puilor,mai stiti povestea cu acea persoana care a mers in Franta la scoli inalte si cand s-a intors in sat nu-si amintea,printre...frantuzisme,cum se cheama o anumita unealta din gospodarie cu care a lucrat fregvent ???Cand a primit coada ei peste nas a stiut sa spuna : a naibii grebla !
Cam asa si cu aerele noastre !
Si sa dau si eu o ...axioma,se poarta :))),FARA GOLD,SUNTETI FII PLOII !Felicitari ca sunteti potenti.
Felicitari castigatorilor,le meritati,sincer,pt.tot ce ati facut(stiti f.bine de ce a muscat-o Songul).Pt.a nu fi banata,spun frumos : intr-o lume de agramati,castiga agramatul suprem.
Pacat ca...aura se pune pe toti,fie ca o merita,fie ca nu !
Auzi !!!10% vorbesc corect romaneste !Nu stiu cu cine vorbesti tu,dar eu,mai putin de 10% am intalnit agramati pe Grepo.Probabil nu fregventam aceleasi...cercuri !
Si nu esti in masura sa faci asemenea afirmatii !!!Nu-ti permite pregatirea.Si acum sa fiu scorpie pana la capat : un agramat nu este in masura sa judece cat de corect vorbesc ceilalti.
Nu as fi spus nimic,dar cand vad astfel de postari mi se ridica tensiunea !Jucati Grepo,cum stiti,cum vreti,balacaritive-atat va duce mintea,dar lasati judecatile de atoatestiutori vizavi de romani !Nu lansati verdicte,voi,care habar nu aveti ce inseamna cu adevarat romanii si Romania !

' FARA GOLD SUNETI FII PLOII'
vorbeste frustrarea din unii care nu isi permit aceste vicii:)
Incercati sa gasiti tot felul de pretexte cand vedeti clar ca pierdeti:)
Urmeaza sa ziceti ca jucam cu boot-uri si dam mita la admini si de aia castigam pe anumite lumi:)
Ce josnic a ajuns grepolisul:(
Aceasta sper sa fie ultima mea postare de pe exter din moment ce vad aici atatea magarii
 

DeletedUser16785

Guest
DATI PE 2-3 CLIPURI PE YOUTUBE DA SUNT SUTE ,SA VEDETI CATE GRESELI FACETI FIECARE ZI DE ZI SI O SA VEDETI CAT DE BINE VORBITI LB. ROMANA
 

DeletedUser16785

Guest
ce noob :)))) ,
erau subiecte diferite in print :)))
nu ai obs .
Ps. mi se rupe ca ma face analfabet cnv , asta este ,nu toti avem master in lb romana .
pupici o seara placuta .
 

DeletedUser16785

Guest
Unde dai si unde...crapa !10% din populatia Romaniei vorbesc corect romaneste ???Iuli,stie asta !!!Daca asa stii,daca asa stii tot ce stii...,e trist !Stii !!!Ma gandesc ca ai socotit populatia Romaniei,cei care au facut...scoala inainte de revolutie - ne place sau nu,se invata,cati mai traiesc,ai presupus ca dupa revolutie nimeni nu a mai invatat sa vorbeasca corect romaneste,ai facut un calcul,ai mai pus ceva de la tine si...a iesit 10%.Puilor,mai stiti povestea cu acea persoana care a mers in Franta la scoli inalte si cand s-a intors in sat nu-si amintea,printre...frantuzisme,cum se cheama o anumita unealta din gospodarie cu care a lucrat fregvent ???Cand a primit coada ei peste nas a stiut sa spuna : a naibii grebla !
Cam asa si cu aerele noastre !
Si sa dau si eu o ...axioma,se poarta :))),FARA GOLD,SUNTETI FII PLOII !Felicitari ca sunteti potenti.
Felicitari castigatorilor,le meritati,sincer,pt.tot ce ati facut(stiti f.bine de ce a muscat-o Songul).Pt.a nu fi banata,spun frumos : intr-o lume de agramati,castiga agramatul suprem.
Pacat ca...aura se pune pe toti,fie ca o merita,fie ca nu !
Auzi !!!10% vorbesc corect romaneste !Nu stiu cu cine vorbesti tu,dar eu,mai putin de 10% am intalnit agramati pe Grepo.Probabil nu fregventam aceleasi...cercuri !
Si nu esti in masura sa faci asemenea afirmatii !!!Nu-ti permite pregatirea.Si acum sa fiu scorpie pana la capat : un agramat nu este in masura sa judece cat de corect vorbesc ceilalti.
Nu as fi spus nimic,dar cand vad astfel de postari mi se ridica tensiunea !Jucati Grepo,cum stiti,cum vreti,balacaritive-atat va duce mintea,dar lasati judecatile de atoatestiutori vizavi de romani !Nu lansati verdicte,voi,care habar nu aveti ce inseamna cu adevarat romanii si Romania !
Desteapta pamantului dai si tu un search pe google si o sa vezi ca este facut un studiu :) . Documenteaza te intai ce inseamna sa vorbesti si sa scri bine limba romana . defapt am vazut in ce ai scris "(stiti f.bine de ce a muscat-o Songul)" .
sau " .Probabil nu fregventam aceleasi...cercuri !" .
Iti dai tu seama de greseli care te caci pe tine ca scri si vorbesti corect :)))
Tind sa cred ca si tu esti printre cei 90% dintre romanii care nu vorbesc si nu scriu bine limba romana
 

DeletedUser16785

Guest
Noob ?
Esti prea.....
Arunci niste cuvinte pe forum si dupa vii cu o aplicatie si un studiu facut de ********** ( cel putin asa crede capusorul ala al tau ) ca sa iti sustii argumentele.
Esti prea prost pentru lumea asta, grija sa nu te ineci cu aer.
Cius.

P.S Eu unul nu m-am luat cum vorbesti sau scrii, e fix problema ta.
Suntem in mediul virtual, putem fii mai comozi fata de anumite lucruri.
Ti am aratat ca nu eu am zis , ci alti au scris niste articole poate ca nu stiu eu ce zic dar nici aia si ti am spus ca erau 2 subiecte viferite sau trebuie sa modific printul cu doar unde spune de cati la suta dintre romani vb corect ... ce treaba are subiectul cu aplicatia aia ...Dar na sa trezit dintr o data iubirea de tara si ai batut cu pumnul in masa , cum numai 10 la suta ca eu pe toti care ii stiu vorbesc bine romana :) .
Ps. intra frumos pe yt ca sunt 10000 de clipuri si o sa observi cate greseli faci si tu zilnic :) .
Cius .
 

DeletedUser16785

Guest
E , dar tu ai fost unul din cei ce a sarit de fund in sus care a spus cum ma doar 10% , a uitat de romania gata chiar in halul asta am ajuns :) . E asta e adevarul ff putini romani vorbesc si scriu corect . Uitate cateva minute la tv sau in presa scrisa sau trage cu urechea la cei ce vorbesc de langa tine si poate o sa le dai dreptate celor ce au facut studiul ala.
Nu ma deranjeaza ca ma face x , y analfabet sau agramat e asta este .... mai degraba ma deranjeaza ca si ei sunt la fel de analfabeti dar fac pe alti :) .
O seara placuta !

ps. maine poimaine o sa se vorbeasca / scrie 2 cuvinte in romana 2 cuvinte in engleza :).
Dupa o sa vina iar x si y si o sa zica pai ne pierdem identitatea fata de tara .... e asta este mediul si timpul in care traim .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
@arisan la cat e si ea de analfabeta cred ca o sa fie explusa din cercurile alea in care se invarte :)))

:))) nu m am putut abtine :))).
 

DeletedUser6507

Guest
E , dar tu ai fost unul din cei ce a sarit de fund in sus care a spus cum ma doar 10% , a uitat de romania gata chiar in halul asta am ajuns :) . E asta e adevarul ff putini romani vorbesc si scriu corect . Uitate cateva minute la tv sau in presa scrisa sau trage cu urechea la cei ce vorbesc de langa tine si poate o sa le dai dreptate celor ce au facut studiul ala.
Nu ma deranjeaza ca ma face x , y analfabet sau agramat e asta este .... mai degraba ma deranjeaza ca si ei sunt la fel de analfabeti dar fac pe alti :) .
O seara placuta !

ps. maine poimaine o sa se vorbeasca / scrie 2 cuvinte in romana 2 cuvinte in engleza :).
Dupa o sa vina iar x si y si o sa zica pai ne pierdem identitatea fata de tara .... e asta este mediul si timpul in care traim .
Cu parere de rau... tu chiar esti analfabet,"inervatule":)).
 

DeletedUser16785

Guest
Tot acolo esti si cu prietene , care a stat cu tine 2 minute pe voce a vazut lucrul asta , nu mai folosi autorectorul cand scri .
Apropo : (analfabet,"inervatule") - analfabet, "inervatule" . Daca tot te caci pe tine .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
E trivador nu mai e conquistador si iti accept provocarea:),hai sa ne masuram inteligenta;)
Ma face analfabet el care ar trebui sa stie ca dupa ce termini o propozitie e necesar un semn de punctuatie , in cazul de fata punct :)))). Dar imi place ca ma fac analfabet , niste analfabeti :)))).
 

DeletedUser16785

Guest
Pai vezi ma , eu nu ma chinui sa ma corectez , nu dau la alti lectii , nu fac oameni analfabeti si agramati .
Pt. ca , daca vi cu astfel de injurii trebuie in primul rand tu sa nu fi un analfabet agramat .
Ti -am aratat ca pot scrie si corect daca doresc si ti am aratat ca si tu faci aceleasi greseli ca si mine . Nu judeca pe altii cand si tu esti la acelasi nivel , indiferent care ar fi motivul , ca faci si alte lucruri in timp ce scri , ca te grabesti , scri de pe telefon , sau orice alt motiv .
Dar imi place sa va raspund la provocari in aceeasi mod .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
@arisan la cat e si ea de analfabeta cred ca o sa fie explusa din cercurile alea in care se invarte :)))

:))) nu m am putut abtine :))).
:)))corect,prostia este molipsitoare :).Azi maine voi scrie si eu(daca nu o fac deja),vi in loc de vii,ti am in loc de ti-am,scri in loc de scrii,voi pune virgula inainte de sau,voi folosi expulsa-chiar daca nu stiu ce inseamna,etc.,etc.,etc.,este logic.
Vizavi de cei care au facut acel asa zis studiu,as vrea sa stiu,probabil imi poti spune-acum vorbesc la modul f.serios,esti documentat ,pe ce esantion de subiecti a fost facut(ca numar si profesie).
Cat despre ce se posteaza in virtual,lasa-ma te rog sa am retineri.Este cel mai eficient instrument de manipulare al maselor,la fel ca si televizorul.De ce spun asta ?Doar negativul este in prim plan(asta face audienta,asta e ..stire !),nimeni nu vorbeste de partea pozitiva,de cei care iau premii internationale-in conditiile de aici,dau lectii...acolo,nimeni nu arata copilul care,cand vine de la scoala,intra prima data la o batranica(vecina de la parter) si o intreaba daca are nevoie de ceva si cu ghiozdanul in spate vine si-ii cumpara paine si apa.Nimeni nu il vede pe cel care ajuta,nu,asta e tabu la noi !Este ceva normal...,asta nu se vede,nu se vrea sa se vada !Dar !!!Crime,batai,scandal,prostitutie,da astea sunt stiri !!!La un momentdat ajungi sa crezi ca am ...colectat tot raul lumii !!!Ca suntem un popor de hoti,violatori,curve si criminali !Si culpabilizarea asta se face in virtual si media.Astea sunt stirile care aduc bani(indiferent de ...unde ).De ce revolta mea fata de acel 10% ???Pt.ca azi maine voi auzi ca nu mai sunt...romani.Ca nu mai exista limba romana,ca...nu existam neavand limba noastra !
Stiu ca o veti lua in gluma,la caterinca,dar.....ganditi,aveti cu ce !Sper :).
 
Sus