Spam.

  • Autor subiect DeletedUser16581
  • Data de început

DeletedUser16831

Guest
Baa.. de ce ne este blocat forumul de pe Delos!? poate ma supar acum si dau 2 telefoane la ragee, ca are relatii si isi iau adminii fake-uri
 

DeletedUser6507

Guest
Si pe farsala este blocat forumul=)),cred ca Ionut s-a plans la admini;))
 

saca 24

Stie Tot
Sa facem alte forumuri,zic!:))))
Sa mai avem si noi ce lectura in zilele cu ninsoare si viscol.

Apropos,imi vreau goldul castigat la concurs.Oricare din staff,care citeste asta,bagati.mi malaiul in cont.Ca v.am facut poezia aia prea blana.In 10 minute :D
Eu iert,da' nu uit ce mi se cuvine :)))
 

DeletedUser6507

Guest
Sa facem alte forumuri,zic!:))))
Sa mai avem si noi ce lectura in zilele cu ninsoare si viscol.

Apropos,imi vreau goldul castigat la concurs.Oricare din staff,care citeste asta,bagati.mi malaiul in cont.Ca v.am facut poezia aia prea blana.In 10 minute :D
Eu iert,da' nu uit ce mi se cuvine :)))
Ioiii
 

saca 24

Stie Tot
Dapai..nu vreau sa.i deranjez pe cei din staff cu tickete :) sunt sigur ca au altele mai bune de facut :D
Mai ales ca e weekend..e duminica.Stau si ei la un vin fiert cu unii jucatori... pardon cu familia sau prietenii :D

Da' se asternu linistea grav de tot pe aici.S a lasat cu bann.uri? :)))
 

saca 24

Stie Tot
Ce stiri te intereasaza ???Domeniu ?Spune si primesti stiri :).Nu a de la ...paparatzi de meserie ,dar...ne straduim :).

Hmm..sa zicem ca vreau sa fiu surprins :))) :D
Oricum serviciile secrete de informatii sunt mici copii pe langa forumul asta :)))
Aici afli de toate despre toti.
Propun sa se faca forumuri pe diverse categorii :))
Gen:
Scandal
Relatii
Viata de zi cu zi
Etc :)))
De toate pentru toti. :D
Sa mai citim si noi ceva seara inainte de
culcare sau la servici cand e bossu plecat si ne plictisim ;)
 

DeletedUser12202

Guest
Esti...belea :) .
Ce sa citeti ???Se stie : cum se da mai...greu de...greu se...fuge :).Lumi multe-apar ca ciupercile dupa ploaie,dam chix pe una-in sensul ca abandonam f.usor-unii ar vrea sa mearga ca-n...branza,mergem pe lumea nou deschisa.Acolo...vom face la fel cand ne...impiedecam ...
Si asa mai departe...:(
Acuzam orice si pe orcine.Paiul din ochii altuia este mai mare decat barna din ochii nostri :(.
 

saca 24

Stie Tot
Eu belea? :)
Defapt da,mi s.a mai spus ca.s belea.. la casa omului :)))) :D
Erau destule conversatii ,,interesante" pe aici si is convins ca nu sunt singurul care mai arunca un ochi pe forum,citeste tot,in timp ce mananca popcorn,bea bere si sta ca la cinema. ;) :)))

Cat despre lucrurile scrise de tine aici,da,iti dau dreptate in mare parte.
 

DeletedUser6507

Guest
Eu belea? :)
Defapt da,mi s.a mai spus ca.s belea.. la casa omului :)))) :D
Erau destule conversatii ,,interesante" pe aici si is convins ca nu sunt singurul care mai arunca un ochi pe forum,citeste tot,in timp ce mananca popcorn,bea bere si sta ca la cinema. ;) :)))

Cat despre lucrurile scrise de tine aici,da,iti dau dreptate in mare parte.
De fapt*
 

DeletedUser12202

Guest
Din pacate,sunt multi in situatia lui - ma gandesc ca ai vrut sa spui agramat :).Si care...Ionut:)?
In alta ordine de idei ce mai faceti ???
Apropo,nu mai avem...concursuri ???As castiga,daca pot,un ban cinstit :).
 

DeletedUser6507

Guest
Din pacate,sunt multi in situatia lui - ma gandesc ca ai vrut sa spui agramat :).Si care...Ionut:)?
In alta ordine de idei ce mai faceti ???
Apropo,nu mai avem...concursuri ???As castiga,daca pot,un ban cinstit :).
7bal:))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Din pacate,sunt multi in situatia lui - ma gandesc ca ai vrut sa spui agramat :).Si care...Ionut:)?
In alta ordine de idei ce mai faceti ???
Apropo,nu mai avem...concursuri ???As castiga,daca pot,un ban cinstit :).
'Sunt multi in situatia lui' dar tu habar nu aveai despre cine e vorba:))))
Am trait sa o vad si pe asta
 
Sus